Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
5
Do góry

Roboty koszące Gardena: akcja "skoś 500"

Roboty koszące to wyjątkowe maszyny, które pomagają w codziennej pielęgnacji trawnika w naszym ogrodzie. Są niemal bezobsługowe i bardzo wydajne przez co stają się coraz częściej spotykane w ogródkach przydomowych na całym świecie. 

Warto zainteresować się nową, wiosenna promocją marki Gardena: "Skoś 500" – kup robota koszącego Gardena i skoś 500 złotych do sklepu z meblami ogrodowymi!

W ramach akcji, klienci, którzy dokonają zakupu wybranych modeli robotów koszących, otrzymają voucher online o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym producenta mebli ogrodowych Keter. Promocja trwa do 30 maja 2020.

Promocją "Skoś 500" objętych zostało aż 14 modeli robotów koszących Gardena Sileno. Klienci, którzy zechcą wziąć udział w promocji, powinni:

  • do 7 czerwca zarejestrować swój paragon na stronie internetowej promocji,
  • wypełnić formularz i opisać skan paragonu.

Kupony rabatowe zostaną przyznane pierwszym 250 osobom, które poprawnie zarejestrują zakup robota. Kody rabatowe do sklepu keter.pl zostaną przesłane uczestnikom promocji w formie mailowej.

Promocja odbywa się w sklepach internetowych i placówkach stacjonarnych. Biorą w niej udział sklepy DIY Leroy Merlin oraz OBI, a także wybrane sklepy ogrodnicze. Kompletna lista sklepów, szczegóły akcji i regulamin są dostępne na stronie promocji www.promocja-gardena.pl

Robot pracuje Ty odpoczywasz, fot. Gardena

Poradnik dotyczący wyboru robota koszącego znajdziesz TUTAJ

Roboty koszące Gardena Sileno

To jedne z najnowocześniejszych kosiarek automatycznych na rynku, oparte na 20-letnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji tego rodzaju sprzętu.

Urządzenia są dostępne w wersji do każdego ogrodu:

  • SILENO city – to urządzenia stworzone do małych, miejskich trawników,
  • SILENO life – do ogrodów średniej wielkości,
  • SILENO+ – zostały zaprojektowane do koszenia dużych powierzchni.

Dodatkowo modele z funkcją smart mogą być sterowane za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, a dodatkowo współpracują z systemem nawadniania smart GARDENA.

 

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Pokaż więcej (3)
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!