Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
5
Okazje

Roboty koszące Gardena: akcja "skoś 500"

Roboty koszące to wyjątkowe maszyny, które pomagają w codziennej pielęgnacji trawnika w naszym ogrodzie. Są niemal bezobsługowe i bardzo wydajne przez co stają się coraz częściej spotykane w ogródkach przydomowych na całym świecie. 

Warto zainteresować się nową, wiosenna promocją marki Gardena: "Skoś 500" – kup robota koszącego Gardena i skoś 500 złotych do sklepu z meblami ogrodowymi!

TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
Jesień to doskonały moment na przycinanie żywopłotu, usunięcie suchych i chorych gałęzi z drzew oraz krzewów, przekopanie warzywnego ogródka,...

W ramach akcji, klienci, którzy dokonają zakupu wybranych modeli robotów koszących, otrzymają voucher online o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym producenta mebli ogrodowych Keter. Promocja trwa do 30 maja 2020.

Promocją "Skoś 500" objętych zostało aż 14 modeli robotów koszących Gardena Sileno. Klienci, którzy zechcą wziąć udział w promocji, powinni:

  • do 7 czerwca zarejestrować swój paragon na stronie internetowej promocji,
  • wypełnić formularz i opisać skan paragonu.

Kupony rabatowe zostaną przyznane pierwszym 250 osobom, które poprawnie zarejestrują zakup robota. Kody rabatowe do sklepu keter.pl zostaną przesłane uczestnikom promocji w formie mailowej.

Promocja odbywa się w sklepach internetowych i placówkach stacjonarnych. Biorą w niej udział sklepy DIY Leroy Merlin oraz OBI, a także wybrane sklepy ogrodnicze. Kompletna lista sklepów, szczegóły akcji i regulamin są dostępne na stronie promocji www.promocja-gardena.pl

Robot pracuje Ty odpoczywasz, fot. Gardena

Poradnik dotyczący wyboru robota koszącego znajdziesz TUTAJ

Roboty koszące Gardena Sileno

To jedne z najnowocześniejszych kosiarek automatycznych na rynku, oparte na 20-letnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji tego rodzaju sprzętu.

Urządzenia są dostępne w wersji do każdego ogrodu:

  • SILENO city – to urządzenia stworzone do małych, miejskich trawników,
  • SILENO life – do ogrodów średniej wielkości,
  • SILENO+ – zostały zaprojektowane do koszenia dużych powierzchni.

Dodatkowo modele z funkcją smart mogą być sterowane za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, a dodatkowo współpracują z systemem nawadniania smart GARDENA.

 

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (5)
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT