Logo
Logo
5
Do góry

Roboty koszące Gardena: akcja "skoś 500"

Roboty koszące to wyjątkowe maszyny, które pomagają w codziennej pielęgnacji trawnika w naszym ogrodzie. Są niemal bezobsługowe i bardzo wydajne przez co stają się coraz częściej spotykane w ogródkach przydomowych na całym świecie. 

Warto zainteresować się nową, wiosenna promocją marki Gardena: "Skoś 500" – kup robota koszącego Gardena i skoś 500 złotych do sklepu z meblami ogrodowymi!

TEMAT NA CZASIE
Gotowe podłoże beztorfowe | Dlaczego warto je stosować?
TEMAT NA CZASIE
Gotowe podłoże beztorfowe | Dlaczego warto je stosować?
W trosce o środowisko naturalne i w dobie zmian klimatu producenci podłoży oferują nowe, ekologiczne rozwiązania. Beztorfowe podłoże do uprawy...

W ramach akcji, klienci, którzy dokonają zakupu wybranych modeli robotów koszących, otrzymają voucher online o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym producenta mebli ogrodowych Keter. Promocja trwa do 30 maja 2020.

Promocją "Skoś 500" objętych zostało aż 14 modeli robotów koszących Gardena Sileno. Klienci, którzy zechcą wziąć udział w promocji, powinni:

  • do 7 czerwca zarejestrować swój paragon na stronie internetowej promocji,
  • wypełnić formularz i opisać skan paragonu.

Kupony rabatowe zostaną przyznane pierwszym 250 osobom, które poprawnie zarejestrują zakup robota. Kody rabatowe do sklepu keter.pl zostaną przesłane uczestnikom promocji w formie mailowej.

Promocja odbywa się w sklepach internetowych i placówkach stacjonarnych. Biorą w niej udział sklepy DIY Leroy Merlin oraz OBI, a także wybrane sklepy ogrodnicze. Kompletna lista sklepów, szczegóły akcji i regulamin są dostępne na stronie promocji www.promocja-gardena.pl

Robot pracuje Ty odpoczywasz, fot. Gardena

Poradnik dotyczący wyboru robota koszącego znajdziesz TUTAJ

Roboty koszące Gardena Sileno

To jedne z najnowocześniejszych kosiarek automatycznych na rynku, oparte na 20-letnim doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji tego rodzaju sprzętu.

Urządzenia są dostępne w wersji do każdego ogrodu:

  • SILENO city – to urządzenia stworzone do małych, miejskich trawników,
  • SILENO life – do ogrodów średniej wielkości,
  • SILENO+ – zostały zaprojektowane do koszenia dużych powierzchni.

Dodatkowo modele z funkcją smart mogą być sterowane za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, a dodatkowo współpracują z systemem nawadniania smart GARDENA.

 

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Pokaż więcej (3)
PELARGONIE
Na czasie
PELARGONIE
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu