Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
7
Okazje

#beeYOPE! Zrób domki dla murarek

Upalny początek sierpnia to idealny moment na spotkanie! Letnia strefa działań w samym centrum miasta tętni życiem. YOPE czeka na Was w nowym pop-up store w Pasażu Wiecha w Warszawie!

W dniach 11.08 i 12.08 odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych, które marka YOPE organizuje wspólnie z Fundacją Łąka. Podczas spotkań dowiecie się więcej o żyjących w nich owadach i o tym, dlaczego łąki dla zapylaczy są tak ważne!

TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
Jesień to doskonały moment na przycinanie żywopłotu, usunięcie suchych i chorych gałęzi z drzew oraz krzewów, przekopanie warzywnego ogródka,...

Pasaż Wiecha w Warszawie to nowe centrum miejskich aktywności, gdzie czekają na Was wykłady, warsztaty, koncerty na żywo, pokazy filmów oraz wystawy. Tam właśnie znajduje się unikalny pop-up store YOPE, w którym możecie kupić kosmetyki YOPE: żele pod prysznic, mydła do rąk z formułą TGA i balsamy do rąk i ciała z serii Kwiat Lipy stworzone z myślą o pszczołach.

Część dochodu ze sprzedaży tych produktów trafia do Fundacji Łąka, z którą YOPE wysieje tysiące metrów kwadratowych łąk w polskich miastach. Wszystko po to, by zapewnić dom milionom owadów. W tym roku do zakupów dołączone są także saszetki z nasionkami, dzięki którym stworzycie własną kwietną łąkę w ogrodzie lub na balkonie.

Już dziś możecie wstąpić do klubu przyjaciół pszczół #beeYOPE


YOPE zaprasza na warsztaty!

YOPE zachęca także do aktywnego wspierania m.in. pszczół – m.in. murarki ogrodowej, która zasiedla ogrody, sady i łąki. Podczas warsztatów wykonacie dla niej i pozostałych zapylaczy proste domki z trzciny i butelek po produktach YOPE (możecie przynieść własne butelki). Będzie je można zabrać i powiesić w bliskim sobie miejscu - pamiętając, aby, gdy się zużyją, naprawić je lub poddać recyklingowi.

Warsztaty:
11.08.2019 ( sobota) , godz. 11.00, 12.00 – warsztaty z zapisami
12.08.2019 ( niedziela), godz. 14.00, 15.00 – warsztaty z zapisami

Więcej informacji i harmonogram wydarzeń na stronie: www.warssawajunior.pl

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT