Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Kwazar: Łopaty do śniegu i nie tylko

Wymagania stawiane narzędziom ogrodowym są coraz wyższe. Teraz muszą one być nie tylko efektywne, ale również lekkie i wygodne w użytkowaniu. Mając to na uwadze firma Kwazar proponuje nam łopaty uniwersalne, idealne do prac w przydomowych ogródkach oraz łopaty do śniegu.

Łopata śniegowa

Uniwersalne łopaty firmy Kwazar wykonane są z niezwykle lekkiego materiału, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu, korzystanie z nich wymaga niewiele siły. Mimo lekkiej wagi łopaty Kwazar są niezwykle wytrzymałe.

Narzędzia ogrodowe wykorzystywane są przez cały rok, jednak prawdziwym testem ich jakości jest zima. Każdy posiadacz nieruchomości - czy to prywatnej czy komercyjnej, musi wtedy poświęcać dużo czasu i wysiłku, aby jego posesja nie zniknęła pod grubą warstwą śniegu. Nawet mimo postępującego ocieplenia klimatu nic nie wskazuję, aby w najbliższym czasie ten stan rzeczy miał ulec zmianie.

Dlatego też to właśnie zima uważana jest za najbardziej "pracowitą" porę roku. Specjalnie na zimę firma Kwazar przygotowała niezwykle wytrzymałe łopaty przeznaczone do przenoszenia i odgarniania śniegu. Szeroka głowica pozwala na sprawne nabieranie większej ilości śniegu, natomiast solidnie okuta, aluminiowa listwa na krawędzi łopaty Kwazar ułatwia kruszenie nawet cienkiego lodu.

Istotną zaletą łopat do śniegu Kwazar jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Zostały one wykonane z niezwykle trwałego tworzywa, odpornego na niskie temperatury. Nawet przy znacznym odgięciu i silnych mrozach, głowica łopaty powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest to ważne przy odgarnianiu ciężkiego, mokrego śniegu oraz rozkruszaniu warstwy lodu. Na ciężar odporny jest również trzon łopaty wykonany z woskowanego, litego drewna. Łopata do śniegu Kwazar to propozycja dla tych, którzy szukają niezawodnego i wytrzymałego narzędzia pracy, które będzie służyło latami.


Sugerowana cena: 45 zł

źródło i zdjęcia: Kwazar


Komentarze

Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.