Logo
Logo
32
Okazje
Artykuł na: 9-16 minut

Kosiarki automatyczne Ambrogio | Piękny trawnik bez wysiłku!

Koszenie trawy to jedna z mniej lubianych czynności, która musi być wykonana w każdym ogrodzie. Wraz z podlewaniem i nawożeniem zapewnia odpowiedni wygląd trawnika i ogrodu. Niestety jest ona czasochłonna i pracochłonna, dlatego doskonałym rozwiązaniem może być robot koszący. To niezwykłe udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić czas i energię, a jednocześnie gwarantujące idealne przycięcie trawy. Dzięki temu Ty nie musisz martwić się koszeniem, co pozwoli Ci na przyjemniejsze spędzenie czasu.

Nowoczesne roboty koszące Ambrogio pomagają opiekować się każdym rodzajem ogrodu: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. To nie tylko zwykłe kosiarki, ale bardzo inteligentne i wysoko rozwinięte roboty – prawdziwi ogrodowi pomocnicy. Zapomnij więc o koszeniu – niech nowoczesna technologia Cię wyręczy!

Dlaczego warto kupić markowy robot koszący?

Robot koszący działa na podobnej zasadzie jak znane już wszystkim roboty odkurzające. Wystarczy podłączyć stację dokującą do zasilania i wyznaczyć obszar koszenie za pomocą specjalnego przewodu indukcyjnego, a robot samodzielnie skosi trawę bez żadnej ingerencji człowieka! Wyznaczenie obszaru koszenia umożliwia dokładne skoszenie trawnika bez uszkadzania rabat, krzewów i grządek. Wybierając robot koszący, warto zwrócić uwagę, aby był on renomowanej firmy, co zapewni jego wysoką jakość, która wpływa na żywotność urządzenia i efektywność pracy.

Szukasz sprzętu, z którym szybko i wygodnie skosisz trawę ze swojej posesji? Chcesz utrzymać zadbany i zielony trawnik? Nowoczesne roboty to idealne rozwiązanie. Roboty koszące Ambrogio pomagają opiekować się każdym rodzajem ogrodu: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. To nie tylko zwykłe kosiarki, ale bardzo inteligentne i wysoko rozwinięte roboty – prawdziwi ogrodowi pomocnicy. Zapomnij więc o koszeniu – niech nowoczesna technologia Cię wyręczy!

Dlaczego warto wybrać robot koszący Ambrogio?

✔ Ambrogio to inteligentna kosiarka, która kosi trawę samodzielnie i automatycznie. Urządzenie nie wymaga Twojej obecności, czy też pomocy.

✔ Pracuje w zaprogramowanych przedziałach czasu, w przemiennych cyklach koszenia i ładowania. Zawsze wie, co robić: może skosić cały trawnik bez pominięcia nawet najmniejszego obszaru.

✔ Jeśli napotka przeszkodę, omija i zapamiętuje ją; jeśli wjedzie w gęstszą lub wyższą trawę, aktywuje specjalne funkcje, aby ją skosić.

✔ Unika ponownego koszenia obszarów, które zostały już wcześniej skoszone, a kiedy bateria jest słaba, samodzielnie szuka stacji ładującej i przygotowuje się do kolejnego cyklu pracy!

✔ Noże w kształcie gwiazdy (4 ostrza) ze stali nierdzewnej zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić czyste, równe i szybkie cięcie każdego typu murawy. Posłużą przez cały sezon bez konieczności wymiany.

✔ Posiada opatentowane czujniki, zaawansowane urządzenia nawigacyjne, Tryb Eco dla optymalizacji czasu pracy, ostrza, których prędkość obrotowa jest modulowana automatycznie adekwatnie do wysokości trawy… i wiele więcej!


Jaki model robota Ambrogio wybrać do ogrodu?

Wybierając robot koszący, należy wziąć pod uwagę powierzchnię ogrodu, ukształtowanie terenu oraz dodatkowe funkcje, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest jeszcze prostsze i wydajniejsze. Ważna jest również pojemność akumulatora i obszar koszenia na jednym pełnym naładowaniu. Dobre dopasowanie kosiarki automatycznej do potrzeb zapewnia efektywne i wygodne koszenie trawnika oraz łatwą eksploatację urządzenia.

Roboty koszące Ambrogio pomagają opiekować się każdym rodzajem ogrodu: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. Korzystając z pomocy ekspertów firmy Robofarma znajdziesz odpowiedniego robota dostosowanego do Twoich potrzeb (i budżetu).

Roboty koszące do małych ogrodów

Twenty Deluxe
Doskonała propozycja do małych ogrodów, która pozwala oszczędzać energię i jest przyjazna środowisku. Ambrogio Twenty Deluxe ma kompaktową budowę, dzięki czemu może bez problemu wjechać w wąskie przejścia oraz duże, tylne koła z optymalnym bieżnikiem, zapewniającym przyczepność. Robot koszący może być obsługiwany za pomocą panelu sterującego, dedykowanej aplikacji (przy pomocy łączności Bluetooth) lub za pośrednictwem asystenta głosowego. To wygodne, a jednocześnie niezwykle wydajne rozwiązanie, które zapewni wspaniały wygląd trawnika.

Powierzchnia: 700 m2
Max nachylenie: 45%
Cena: 5 999,00 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE
Twenty Elite
To niewielki robot koszący, który zapewnia do 2 godzin nieprzerwanej pracy. Kompaktowy rozmiar i niski pobór mocy sprawiają, że urządzenie jest przyjazne środowisku i doskonale nadaje się do mniejszych ogrodów. Ambrogio Twenty Elite obsługuje do 8 obszarów koszenia, posiada czujnik deszczu i łączność Bluetooth, która umożliwia sparowanie robota z urządzeniem mobilnym, dając dostęp do zdalnej obsługi za pomocą aplikacji. Dodatkowo użytkownik może wykorzystać asystenta głosowego (SMART ASSISTANCE).

Powierzchnia: 1000 m2
Max nachylenie: 45%
Cena: 7 599,00 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE

Roboty koszące do dużych ogrodów

L350I Elite
Niesamowicie wydajny L350I Elite Ambrogio zapewnia nawet 7 godzin nieprzerwanej pracy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet w dużych ogrodach. System koszenia: „Inteligentne Obszary” sprawia, że urządzenie tworzy i przechowuje wirtualne obszary, które następnie wykorzystuje do efektywniejszego koszenia. Samopoziomujące się przednie koła, poruszające się niezależnie od siebie idealnie dopasowują się do terenu, umożliwiając koszenie nierównej powierzchni. Z kolei tylne koła z optymalnym bieżnikiem zapewniają odpowiednią przyczepność. Wykorzystane technologie Bluetooth i GSM pozwalają na szybkie i łatwe połączenie robota ze smartfonem lub tabletem, dając dostęp do aplikacji. To zapewnia możliwość wygodnej i intuicyjnej obsługi wszystkich funkcji i ustawień.

Powierzchnia: 7000 m2
Max nachylenie: 45%
Cena: 19 999,00 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE
4.0 Elite PREMIUM
Zaawansowany robot koszący, który oferuje nietuzinkowe rozwiązania. Ekran dotykowy umieszczony na urządzeniu umożliwia szybkie włączenie i wyłączenie robota lub ustawienie obszaru wykluczonego z pracy. Koła z bieżnikiem z gumy zapewniają dobrą przyczepność do podłoża, którą dodatkowo można zwiększyć, mocując kolce, dzięki którym robot koszący można wykorzystać również na podmokłych terenach i stromych zboczach. Możliwość łączenia z innymi jednostkami pozwala na zwiększenie jego wydajności z 1800 m2 do 3200 m2. Nowa platforma technologiczna, futurystyczny wygląd i przegubowa konstrukcja pozwalają lepiej zajmować się trawnikami i dostosowywać się do ich różnych kształtów i rozmiarów. Dodatkowe atuty, na które warto zwrócić uwagę to funkcja samooczyszczenia, wydajny bezszczotkowy silnik i łączność z aplikacją za pomocą technologii Bluetooth.

Powierzchnia: 3200 m2
Max nachylenie: 45%
Cena: 17 599,00 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE

Roboty koszące do zadań specjalnych

QUAD
QUAD
To niezwykle zwrotny i kompaktowy robot koszący, który sprawdzi się w trudnym terenie. Ambrogio QUAD posiada gumowe koła, z których każde jest indywidualnie sterowane. To oznacza, że robot nie musi wykonywać pełnego obrotu, aby się obrócić, a do tego świetnie poradzi sobie z koszeniem trawnika na wzniesieniach nawet do 75% nachylenia. Robot może wjechać nawet w wąskie przestrzenie, co czyni go idealnym rozwiązaniem do ogrodów z dużą liczbą nasadzeń. Wytrzymała bateria umożliwia nieprzerwaną pracę przez 2,5 godziny, a system RADAR sprawia, że urządzenie uczy się otoczenia, co niweluje konieczność stosowania przewodów ograniczających.

Powierzchnia: 3500 m2
Max nachylenie: 75%
Cena: 21 199,00 zł
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE

Dlaczego warto używać Ambrogio?

 • Innowacyjność
  Ambrogio Robot to idealne połączenie wieloletnich badań i prac, najnowszej technologii wraz z niezastąpionym i charakterystycznym dizajnem „Made in Italy”.
 • Czas
  Bardzo szybkie ładowanie, nawigacja i rozpoznawanie terenu już skoszonego, optymalizuje pracę oraz daje bardzo wysoką wydajność robotów koszących Ambrogio na poziomie 500mkw/godz., a w przypadku linii L400 – 1.800mkw/godz.
 • Moc
  Wartość robota można ocenić poprzez zastosowane w nim części i materiały. Cztero lub ośmioramienny nóż średnicy do 35cm, pojemne baterie litowo-jonowe oraz bezszczotkowe silniki sprawiają, że kosiarki Ambrogio są silne, wytrzymałe długowieczne.
 • Obszar pracy
  Nawet najbardziej skomplikowane i najrozleglejsze tereny mogą powodzeniem być koszone przez kosiarki automatyczne Ambrogio. Maksymalna powierzchnia koszenia może mieć nawet 30.000mkw.
 • Wytrzymałość
  Nieprzerwana praca nawet do 10 godzin. Zarządzanie bardzo dużymi obszarami w najkrótszym możliwym czasie, dzięki inteligentnym algorytmom koszenia, rozpoznawaniu skoszonej wcześniej trawy oraz łączności i nawigacji GPS.
 • Pochyłości
  Bezproblemowa obsługa bardzo stromych zboczy o nachyleniu dochodzącym nawet do 55% (najlepszy wynik na rynku). Roboty Ambrogio wyposażone są w specjalnie wyprofilowane koła zwiększające przyczepność.
 • Czujniki deszczu
  Praca w deszczu to niepotrzebny stres dla trawy, nawet możliwość jej uszkodzenia. Nie jest wskazana nawet przy tradycyjnym koszeniu. Użytkownik ma możliwość wyboru włączając lub wyłączając czujnik deszczu.
 • Szeroka oferta
  30 robotów, dopasowanych do każdych potrzeb, koszących powierzchnie od 200mkw do 30.000 mkw, proste i najbardziej skomplikowane tereny o nachyleniu do 55%.
Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć perfekcyjny trawnik i jednocześnie więcej czasu wolnego. Także dla tych którzy poszukują doskonałego koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

robofarma logo

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Robofarma – dystrybutorem robotów Ambrogio w Polsce.

Więcej informacji o firmie i produktach znajdziesz na: www.robofarma.com

Tagi
Lista zakupów