Logo
Logo
10
Do góry

Osłonki na poinsecje z napisem XMAS

Białe kartonowe osłonki doskonale nadają się do wyeksponowania gwiazd betlejemskich. Są tanie i dostępne w różnych kolorach. Na okres Świąt Bożego Narodzenia z łatwością można je ozdobić, na przykład naklejając na nich litery, które utworzą napis XMAS. Zobacz, jakie to proste!

 

Dzięki taśmom dekoracyjnym washi proste osłonki możesz szybko i łatwo przekształcić w elementy dekoracyjne, nie mając specjalnych narzędzi, doświadczenia w majsterkowaniu i dużej ilości czasu. Co ważne – po świętach taśmę z osłonek można łatwo usunąć i przekształcić świąteczne ozdoby w wiosenne dekoracje. Szeroka gama kolorów i kształtów gwiazd betlejemskich oraz różnorodność taśm dekoracyjnych i osłonek dają nieograniczone możliwości aranżowania.

Osłonki na poinsecje z napisem XMAS materiały

Fot. Stars for Europe

Do wykonania osłonek z napisem XMAS potrzebne są:

  • 4 sadzonki gwiazdy betlejemskiej
  • cztery kartonowe osłonki
  • taśmy washi lub taśmy maskujące w różnych kolorach i wzorach

Osłonki na poinsecje z napisem XMAS

Fot. Stars for Europe

Krok 1

Najpierw, za pomocą taśmy washi stwórz litery na osłonkach.

Osłonki na poinsecje z napisem XMAS gotowy napis

Fot. Stars for Europe

Krok 2

Następnie ozdób krawędź każdej osłonki przyklejając pasek z innej taśmy. Po wykonaniu ozdoby umieść w każdej osłonce gwiazdę betlejemską i ustaw rośliny w rzędzie. 

Źródło: Stars for Europe


Komentarze

Powiązane artykuły
Pokaż więcej (13)
Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 16, Sentencja nr:6
Tydzień 16, Sentencja nr:6
Czas zainteresować się ozdobnymi roślinami jednorocznymi: na miejsce stałe siejemy rośliny odporne na chłód, a w szklarni rośliny wrażliwe (petunia, niecierpek).
Tydzień 16, Sentencja nr:5
Tydzień 16, Sentencja nr:5
Możemy dzielić i przesadzać byliny rabatowe, których okres kwitnienia przypada na lato i jesień (funkie, rojniki, rozchodniki).
Tydzień 16, Sentencja nr:4
Tydzień 16, Sentencja nr:4
Jeśli na trawniku pojawił się mech, dobrze jest przeprowadzić piaskowanie. Zabieg ten poprawi porowatość i przepuszczalność podłoża, a tym samym umożliwi wzrost nowym źdźbłom trawy.
Tydzień 16, Sentencja nr:2
Tydzień 16, Sentencja nr:2
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i nawożeniu roślin domowych bo właśnie teraz intensywnie rosną. Kwiaty domowe w dalszym ciągu możemy przesadzać i przygotowywać sadzonki.
Tydzień 16, Sentencja nr:1
Tydzień 16, Sentencja nr:1
Usuwamy pędy róż uszkodzone podczas zimy. Oprócz tego skracamy o 1/3 stare pędy, a u odmian wielkokwiatowych usuwamy także pędy słabe i rosnące w niewłaściwym kierunku.
 
Twoja strona ogrodu