Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

5 najciekawszych modeli skrzyń ogrodowych

Szukasz idealnej skrzyni ogrodowej? Modelu, który będzie pojemny, funkcjonalny i estetyczny? We współpracy ze sklepem internetowym Meblobranie.pl wybraliśmy 5 najciekawszych modeli skrzyń ogrodowych o różnych zaletach – na pewno znajdziesz wśród nich skrzynię, która idealnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie!

 

Ławka ze skrzynią Eden Garden Bench 265L

Pierwszy model w zestawieniu to idealna propozycja dla wielbicieli wielofunkcyjnych rozwiązań. Eden Garden Bench to nie tylko skrzynia, ale też elegancka ławeczka z podłokietnikami. Mebel jest wykonany z tworzywa sztucznego cechującego się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Skrzynia nie wymaga konserwacji, a zgromadzone wewnątrz przedmioty są dobrze chronione przed wodą. Dodatkową zaletą skrzyni jest możliwość zabezpieczenia wieka kłódką.

Ławka ze skrzynią Eden Garden Bench 265L

Skrzynia Keter Brushwood Storage Box 455L

Jeśli wolicie bardziej tradycyjne skrzynie, polecamy model Keter Brushwood Storage Box. Skrzynia wygląda jakby została wykonana z drewna, choć w rzeczywistości stworzono ją z odpornego na wodę, promieniowanie UV i temperatury tworzywa sztucznego. Wnętrze skrzyni jest bardzo pojemne (aż 455L), a solidne wieko jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet 365 kg – swobodnie mogą na nim siadać nawet cięższe osoby. Model dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Skrzynia Keter Brushwood Storage Box 455L

Skrzynia na balkon Keter Glenwood Box 390L

Osobom, które nie potrzebują aż tak dużej skrzyni jak Keter Brushwood, polecamy skrzynię ogrodową Keter Glenwood Box. To elegancki model wykonany z tworzywa sztucznego imitującego drewno. Skrzynia świetnie się sprawdza jako pojemnik na poduszki i akcesoria ogrodowe, a jej wytrzymałe wieko może być wykorzystywane jako ławeczka. Pojemność skrzyni to 390L. Wieko można dodatkowo zabezpieczyć przed otwarciem kupioną we własnym zakresie kłódką.

Skrzynia na balkon Keter Glenwood Box 390L

Szafa ogrodowa Keter Store-It-Out ULTRA

Tym, którzy szukają skrzyni w wersji max, polecamy model Keter Store-It-Out Ultra. Ten potężny mebel stanowi połączenie skrzyni i szafy ogrodowej. Do wnętrza można się dostać na różne sposoby – otwierając drzwiczki bądź jedynie odchylając wieko. Wewnątrz zmieszczą się tak duże akcesoria jak pojemniki na śmieci, kosiarki i grille, a nawet rowery. Skrzynia zamykana jest na zasuwkę, którą można dodatkowo zabezpieczyć kłódką.

Szafa ogrodowa Keter Store-It-Out ULTRA

Skrzynia na poduszki ogrodowe Marvel Box 270L

A na koniec coś dla tych, którzy szukają najprostszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań – skrzynia ogrodowa Marvel Box. Jest to najtańszy model w zestawieniu. Skrzynia jest prosta w konstrukcji i ma pojemne wnętrze, w którym swobodnie zmieścimy poduszki ogrodowe i niewielkie akcesoria. Wmontowane w podstawę niewielkie kółeczka ułatwiają przenoszenie skrzyni po ogrodzie. Skrzynia wykonana jest z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego.

Skrzynia na poduszki ogrodowe Marvel Box 270L

Całą ofertę skrzyń ogrodowych mogą Państwo zobaczyć w kategorii skrzynie ogrodowe: http://www.meblobranie.pl/skrzynie-ogrodowe


meblobranie-logo


Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu