Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
20
Okazje

Nowa odsłona sekatorów jednoręcznych Fiskars – trzy linie dla każdego ogrodnika

Fiskars zredefiniował swoją ofertę sekatorów jednoręcznych wprowadzając trzy nowe linie SolidTM, PlusTM oraz X-seriesTM, co gwarantuje jasny i logiczny podział pod względem trwałości, wydajności, ergonomii i wzornictwa. Ogrodnicy mają teraz do dyspozycji szeroki wachlarz niezawodnych narzędzi do każdego zadania.

TEMAT NA CZASIE
TOP 20 najpopularniejszych roślin doniczkowych | Kwiatowe trendy na 2022 rok
TEMAT NA CZASIE
TOP 20 najpopularniejszych roślin doniczkowych | Kwiatowe trendy na 2022 rok
Kochasz rośliny doniczkowe? Szukasz idealnego sposobu, by zmienić wystrój domu i jednocześnie wprowadzić życie do swojego wnętrza? Wraz z ekspertami...

Sekatory dla każdego ogrodnika

Dzięki trzem różnym liniom sekatorów Fiskars każdy ogrodnik może dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb. By ułatwić pracę, sekatory Fiskars zostały zaprojektowane z użyciem szeregu technologii maksymalizujących siłę cięcia oraz z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań dla najwyższej wydajności i ergonomii.

Jeśli potrzebujemy podstawowego sprzętu do łatwego i prostego przycinania pędów i gałęzi to wybierzmy sekatory z linii Solid TM stworzone dla łatwej i przyjemnej pracy. W klasie średniej oferowane są solidne narzędzia z linii Plus™ do codziennego użytku i zdobywania nowych doświadczeń, dzień po dniu. Natomiast dla najbardziej doświadczonych użytkowników Fiskars przygotował linię X-series™, która zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność cięcia, ergonomię i trwałość.

Wszystkie trzy nowe linie sekatorów jednoręcznych Fiskars obejmują zarówno sekatory nożycowe jak i kowadełkowe. Sekatory nożycowe nadają się do delikatnego przycinania i cięcia świeżych gałęzi, natomiast sekatory kowadełkowe są idealne do przycinania i cięcia suchych gałęzi.


Pewny wybór - sekatory SolidTM

Jeśli potrzebujemy prostego i wydajnego sekatora o wysokiej jakości to wybierzmy produkty z linii SolidTM. Zostały one wyposażone w precyzyjnie szlifowane ostrze, które zapewnia sprawne cięcie i pozostaje ostre na dłużej. Sekatory te są komfortowe w użyciu dzięki lekkiej i wytrzymałej rękojeści z tworzywa FiberCompTM i elementom SoftGripTM, co gwarantuje pewny i wygodny chwyt. W ofercie znajdziemy sekator kowadełkowy P361 oraz trzy nożycowe P341, P321, P121.

Więcej korzyści – sekatory PlusTM

Przy wiosennym cięciu w ogrodzie doskonale sprawdzą się nowe sekatory z linii PlusTM. Narzędzia zostały wzbogacone o cechy, które nie tylko poprawiają ich wytrzymałość, lecz także jakość pracy, co sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Wyróżnia je technologia Power-LeverTM, która wspomaga siłę cięcia potrzebną do pracy. Natomiast dźwignia SmartFitTM reguluje szerokość otwierania sekatora, co ułatwia cięcie. Modele z linii PlusTM to sekator kowadełkowy P741 oraz trzy nożycowe P721, P541, P521.

sekatory jednoręczne FISKARS

Doskonała wydajność – sekatory X-seriesTM

Jeśli poszukujemy sekatorów o dużej mocy cięcia, które pomogą nam zaoszczędzić siły i czas to wybierzmy modele z najbardziej zaawansowanej linii X-seriesTM, łączące najlepsze w swojej klasie rozwiązania technologiczne, ergonomię i wytrzymałość. Doskonale radzą sobie z usuwaniem pędów drzew owocowych, przycinaniem roślin wieloletnich oraz strzyżeniem krzewów, a także z przerzedzaniem gęstych roślin. Dzięki nim uprawa ogrodu stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Nowe sekatory X-seriesTM są wyjątkowo wytrzymałe i wydajne. Osiągają najwyższą wydajność cięcia w swojej klasie. A wszystko dzięki innowacyjnemu mechanizmowi PowerGearTM, który zwiększa siłę cięcia trzykrotnie w porównaniu do standardowych mechanizmów. Natomiast unikalna obrotowa rączka ułatwia pracę całą dłonią, zmniejszając jej obciążenie przy zachowaniu najwyższej efektywności. Ponadto, odporne na korozję ostrze pokryte powłoką, minimalizuje tarcie i zwiększa efektywność pracy, zapewniając gładkie i czyste cięcie. Dzięki ulepszonej antypoślizgowej powłoce SoftGrip™ ze strukturą 3D narzędzie wygodnie i pewnie leży w dłoniach co wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy. W ofercie znajdziemy sekator kowadełkowy P941 oraz dwa nożycowe P961, P921.

Regularne przycinanie sekatorami jednoręcznymi roślin wieloletnich i drzew owocowych oraz usuwanie zwiędłych kwiatów bądź zbędnych pędów, stymuluje wzrost roślin i poprawia ich kondycję. Taki zabieg jednocześnie odświeża ogród i nadaje mu nowego wyglądu. Dysponując odpowiednimi narzędziami, możemy zadbać o to, aby nasz ogród wyglądał przepięknie.

FISKARS logoWięcej sekatorów marki Fiskars znajdziesz na: www.fiskars.com

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT