Logo
Logo

Nowa odsłona sekatorów jednoręcznych Fiskars – trzy linie dla każdego ogrodnika

Fiskars zredefiniował swoją ofertę sekatorów jednoręcznych wprowadzając trzy nowe linie SolidTM, PlusTM oraz X-seriesTM, co gwarantuje jasny i logiczny podział pod względem trwałości, wydajności, ergonomii i wzornictwa. Ogrodnicy mają teraz do dyspozycji szeroki wachlarz niezawodnych narzędzi do każdego zadania.

Sekatory dla każdego ogrodnika

Dzięki trzem różnym liniom sekatorów Fiskars każdy ogrodnik może dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb. By ułatwić pracę, sekatory Fiskars zostały zaprojektowane z użyciem szeregu technologii maksymalizujących siłę cięcia oraz z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań dla najwyższej wydajności i ergonomii.

Jeśli potrzebujemy podstawowego sprzętu do łatwego i prostego przycinania pędów i gałęzi to wybierzmy sekatory z linii Solid TM stworzone dla łatwej i przyjemnej pracy. W klasie średniej oferowane są solidne narzędzia z linii Plus™ do codziennego użytku i zdobywania nowych doświadczeń, dzień po dniu. Natomiast dla najbardziej doświadczonych użytkowników Fiskars przygotował linię X-series™, która zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność cięcia, ergonomię i trwałość.

Wszystkie trzy nowe linie sekatorów jednoręcznych Fiskars obejmują zarówno sekatory nożycowe jak i kowadełkowe. Sekatory nożycowe nadają się do delikatnego przycinania i cięcia świeżych gałęzi, natomiast sekatory kowadełkowe są idealne do przycinania i cięcia suchych gałęzi.

Pewny wybór - sekatory SolidTM

Jeśli potrzebujemy prostego i wydajnego sekatora o wysokiej jakości to wybierzmy produkty z linii SolidTM. Zostały one wyposażone w precyzyjnie szlifowane ostrze, które zapewnia sprawne cięcie i pozostaje ostre na dłużej. Sekatory te są komfortowe w użyciu dzięki lekkiej i wytrzymałej rękojeści z tworzywa FiberCompTM i elementom SoftGripTM, co gwarantuje pewny i wygodny chwyt. W ofercie znajdziemy sekator kowadełkowy P361 oraz trzy nożycowe P341, P321, P121.

Więcej korzyści – sekatory PlusTM

Przy wiosennym cięciu w ogrodzie doskonale sprawdzą się nowe sekatory z linii PlusTM. Narzędzia zostały wzbogacone o cechy, które nie tylko poprawiają ich wytrzymałość, lecz także jakość pracy, co sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Wyróżnia je technologia Power-LeverTM, która wspomaga siłę cięcia potrzebną do pracy. Natomiast dźwignia SmartFitTM reguluje szerokość otwierania sekatora, co ułatwia cięcie. Modele z linii PlusTM to sekator kowadełkowy P741 oraz trzy nożycowe P721, P541, P521.

sekatory jednoręczne FISKARS

Doskonała wydajność – sekatory X-seriesTM

Jeśli poszukujemy sekatorów o dużej mocy cięcia, które pomogą nam zaoszczędzić siły i czas to wybierzmy modele z najbardziej zaawansowanej linii X-seriesTM, łączące najlepsze w swojej klasie rozwiązania technologiczne, ergonomię i wytrzymałość. Doskonale radzą sobie z usuwaniem pędów drzew owocowych, przycinaniem roślin wieloletnich oraz strzyżeniem krzewów, a także z przerzedzaniem gęstych roślin. Dzięki nim uprawa ogrodu stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Nowe sekatory X-seriesTM są wyjątkowo wytrzymałe i wydajne. Osiągają najwyższą wydajność cięcia w swojej klasie. A wszystko dzięki innowacyjnemu mechanizmowi PowerGearTM, który zwiększa siłę cięcia trzykrotnie w porównaniu do standardowych mechanizmów. Natomiast unikalna obrotowa rączka ułatwia pracę całą dłonią, zmniejszając jej obciążenie przy zachowaniu najwyższej efektywności. Ponadto, odporne na korozję ostrze pokryte powłoką, minimalizuje tarcie i zwiększa efektywność pracy, zapewniając gładkie i czyste cięcie. Dzięki ulepszonej antypoślizgowej powłoce SoftGrip™ ze strukturą 3D narzędzie wygodnie i pewnie leży w dłoniach co wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy. W ofercie znajdziemy sekator kowadełkowy P941 oraz dwa nożycowe P961, P921.

Regularne przycinanie sekatorami jednoręcznymi roślin wieloletnich i drzew owocowych oraz usuwanie zwiędłych kwiatów bądź zbędnych pędów, stymuluje wzrost roślin i poprawia ich kondycję. Taki zabieg jednocześnie odświeża ogród i nadaje mu nowego wyglądu. Dysponując odpowiednimi narzędziami, możemy zadbać o to, aby nasz ogród wyglądał przepięknie.

FISKARS logo Więcej sekatorów marki Fiskars znajdziesz na: www.fiskars.com

Tagi
Powiązane tematy