Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
Do góry

Landmann: Przenośny grill gazowy i akcesoria

Wielkimi krokami zbliża się sezon plenerowych spotkań, a co za tym idzie, możliwość grillowania na świeżym powietrzu. Już dziś warto zatem zaopatrzyć się w grilla gazowego, który pozwoli przygotować smaczne i zdrowe potrawy dla rodziny, przyjaciół czy sąsiadów.

Grill gazowy 12050 firmy Landmann

Urządzenie to zasilane jest gazem, dzięki czemu podczas grillowania nie wydzielają się szkodliwe dla zdrowia substancje. Brak toksycznej reakcji tłuszczu z węglem eliminuje także nieprzyjemny zapach podczas przygotowywania potraw.

Przenośny grill gazowy Landmann

Warto również podkreślić łatwość obsługi – wystarczy jedynie podłączyć tradycyjną butlę gazową, turystyczną lub kartridż z gazem i przekręcić kurek. Grill niemal od razu nagrzewa się do wysokiej temperatury i jest gotowy do przyrządzania mięs, ryb czy też warzyw.

Przenośny grill gazowy 12050 firmy Landmann posiada praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie, a także składane nogi dające oszczędność miejsca podczas transportu i przechowywania.

Urządzenie wykonane jest z lakierowanej blachy stalowej, palnik ze stali aluminiowanej, z kolei ruszt o wymiarach 45,5x27 cm jest chromowany. Taka powierzchnia grillowania umożliwia przyrządzenie potraw dla 6 osób.

Akcesoria do grillowania

Podczas grillowania niezbędne są akcesoria, które ułatwią obracanie mięs czy warzyw, a także pozwolą stworzyć smaczne potrawy z ryb czy owoców morza. Niezwykle bogata paleta sztućców i dodatków do grilla firmy Landmann zadowoli nawet najbardziej wymagającego mistrza grilla.

Na szczególną uwagę zasługuje kamień solny z himalajskiej soli kamiennej. Krewetki, drób czy warzywa upieczone na nim są soczyste i idealnie doprawione. Do aromatyzowania potraw warto zastosować także zrębki wędzarnicze o szlachetnym smaku Jim Beam. Przygotowane z beczek, w których leżakowała whisky, pozwolą pieczonym mięsom nadać wytrawnego charakteru.

Po zakończonym grillowaniu należy zadbać o sprzęt tak, aby był gotowy do kolejnego barbecue. Przydatne okażą się wilgotne chusteczki nasączone detergentem, jak również 3-elementowa szczotka „Deluxe” do czyszczenia rusztu.

Przykładowa wycena zestawu do grillowania

Przenośny grill gazowy 12050 firmy Landmann (czarny lub granatowy) – cena 499 zł
Kamień solny do grillowania firmy Landmann – cena 59,99 zł
Zrębki wędzarnicze Jim Beam firmy Landmann – cena 39,99 zł
Ściereczki czyszczące firmy Landmann – cena 19,99 zł
Szczotka do czyszczenia grilla „Deluxe” firmy Landmann – cena 14,99 zł

 

Źródło: Landmann

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Porady na ten tydzień
Tydzień 43, Sentencja nr:7
Tydzień 43, Sentencja nr:7
Jesień w ogrodzie kojarzy nam się z kolorowymi liśćmi. Przybierają one najróżniejsze kolory – złote, czerwone, pomarańczowe lub brązowe. Nie bez powodu ta pora roku nazywana jest złotą polską jesienią.
Tydzień 43, Sentencja nr:6
Tydzień 43, Sentencja nr:6
Rośliny zimozielone (różaneczniki, świerki, żywotniki) dobrze jest w tym miesiącu obficie podlewać. Różaneczniki ściółkujemy.
Tydzień 43, Sentencja nr:4
Tydzień 43, Sentencja nr:4
W drugiej połowie miesiąca należy po raz ostatni skosić trawnik. Ostrze kosiarki trzeba nastawić tak, by źdźbła traw nie były krótsze niż 5 cm.
Tydzień 43, Sentencja nr:2
Tydzień 43, Sentencja nr:2
W październiku możemy wysadzać do ogrodu drzewa i krzewy liściaste, które rosły w donicach. Sadzimy także drzewa i krzewy iglaste oraz pnącza.
Tydzień 43, Sentencja nr:1
Tydzień 43, Sentencja nr:1
Opadłe z drzew owoce, których nie można wykorzystać do celów spożywczych, trzeba systematycznie usuwać, w przeciwnym wypadku staną się źródłem chorób roślin. Usuwamy i palimy także chore pędy i liście drzew oraz krzewów.
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu