Logo
Logo
Do góry

Landmann: Przenośny grill gazowy i akcesoria

Wielkimi krokami zbliża się sezon plenerowych spotkań, a co za tym idzie, możliwość grillowania na świeżym powietrzu. Już dziś warto zatem zaopatrzyć się w grilla gazowego, który pozwoli przygotować smaczne i zdrowe potrawy dla rodziny, przyjaciół czy sąsiadów.

Grill gazowy 12050 firmy Landmann

Urządzenie to zasilane jest gazem, dzięki czemu podczas grillowania nie wydzielają się szkodliwe dla zdrowia substancje. Brak toksycznej reakcji tłuszczu z węglem eliminuje także nieprzyjemny zapach podczas przygotowywania potraw.

Przenośny grill gazowy Landmann

Warto również podkreślić łatwość obsługi – wystarczy jedynie podłączyć tradycyjną butlę gazową, turystyczną lub kartridż z gazem i przekręcić kurek. Grill niemal od razu nagrzewa się do wysokiej temperatury i jest gotowy do przyrządzania mięs, ryb czy też warzyw.

Przenośny grill gazowy 12050 firmy Landmann posiada praktyczne uchwyty ułatwiające przenoszenie, a także składane nogi dające oszczędność miejsca podczas transportu i przechowywania.

Urządzenie wykonane jest z lakierowanej blachy stalowej, palnik ze stali aluminiowanej, z kolei ruszt o wymiarach 45,5x27 cm jest chromowany. Taka powierzchnia grillowania umożliwia przyrządzenie potraw dla 6 osób.

Akcesoria do grillowania

Podczas grillowania niezbędne są akcesoria, które ułatwią obracanie mięs czy warzyw, a także pozwolą stworzyć smaczne potrawy z ryb czy owoców morza. Niezwykle bogata paleta sztućców i dodatków do grilla firmy Landmann zadowoli nawet najbardziej wymagającego mistrza grilla.

Na szczególną uwagę zasługuje kamień solny z himalajskiej soli kamiennej. Krewetki, drób czy warzywa upieczone na nim są soczyste i idealnie doprawione. Do aromatyzowania potraw warto zastosować także zrębki wędzarnicze o szlachetnym smaku Jim Beam. Przygotowane z beczek, w których leżakowała whisky, pozwolą pieczonym mięsom nadać wytrawnego charakteru.

Po zakończonym grillowaniu należy zadbać o sprzęt tak, aby był gotowy do kolejnego barbecue. Przydatne okażą się wilgotne chusteczki nasączone detergentem, jak również 3-elementowa szczotka „Deluxe” do czyszczenia rusztu.

Przykładowa wycena zestawu do grillowania

Przenośny grill gazowy 12050 firmy Landmann (czarny lub granatowy) – cena 499 zł
Kamień solny do grillowania firmy Landmann – cena 59,99 zł
Zrębki wędzarnicze Jim Beam firmy Landmann – cena 39,99 zł
Ściereczki czyszczące firmy Landmann – cena 19,99 zł
Szczotka do czyszczenia grilla „Deluxe” firmy Landmann – cena 14,99 zł

 

Źródło: Landmann

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Pokaż więcej (1)
Porady na ten tydzień
Tydzień 2, Sentencja nr:7
Tydzień 2, Sentencja nr:7
Dla wielu ptaków przysmakiem jest tłuszcz zwierzęcy (słonina lub łój), a także zalane roztopionym tłuszczem nasiona i orzechy – tzw. zimowe kule.
Tydzień 2, Sentencja nr:5
Tydzień 2, Sentencja nr:5
Możemy zająć się świerkiem lub jodłą w donicy, które służyły jako choinka – drzewko umieszcza się w jasnym, chłodnym pomieszczeniu (nie wolno wystawiać go na dwór, gdyż może zmarznąć). Należy je regularnie podlewać, aż do wiosny (koniec marca, kwiecień), kiedy wysadza się je do ogrodu.
Tydzień 2, Sentencja nr:4
Tydzień 2, Sentencja nr:4
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów. Warto także podwiązać gałęzie iglaków – trudniej będzie im ugiąć się pod ciężkim, mokrym śniegiem.
Tydzień 2, Sentencja nr:3
Tydzień 2, Sentencja nr:3
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste, oprócz "płaczących" gatunków takich jak klon, grab czy brzoza (formuje się je od czerwca do września!).
Tydzień 2, Sentencja nr:1
Tydzień 2, Sentencja nr:1
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu