Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
1
Do góry

Robomow: RC312 – nowy robot koszący

Robomow rozpoczyna sezon wiosna-lato 2015, prezentując swój najnowszy model – Robomow RC312. Skosi i rozdrobni trawę na powierzchni do 1200 m², zapewniając więcej czasu na rozkoszowanie się trawnikiem z rodziną i przyjaciółmi.

Automatyczne koszenie trawnika

Dzięki blisko dwóm dekadom doświadczenia w technologii koszenia trawy, kiedy przychodzi do zrozumienia potrzeb klientów, Robomow nie ma sobie równych. Dlatego firma zaprojektowała linię robotów koszących, które zapewniają maksymalną szybkość koszenia, optymalną wygodę oraz po prostu, zawsze perfekcyjny trawnik, bez angażowania użytkownika.

Wszystko w myśl zasady, którą firma kieruje się od lat – trawnik powinien być miejscem odpoczynku, a nie pracy.

Robomow RC312 – nowy robot koszący

Robomow RC312

Najnowszy model został opracowany z myślą o pracy na powierzchni do 1200 m². Posiada on wszelkie sprawdzone w poprzednich modelach rozwiązania. Robomow RC312 to również debiut nowych rozwiązań, które znajdą zastosowanie w pozostałych modelach w gamie produktowej.

Robot został wyposażony w szersze o 70% koła, a sama modularna budowa umożliwia szybką i intuicyjną wymianę poszczególnych części. Dodatkowo, udoskonalone oprogramowanie zapewnia jeszcze lepszą efektywność oraz szerszą możliwość wyboru ustawień z poziomu urządzenia (np. ustawianie stref z poziomu urządzenia w robotach z jednym ostrzem).

Nowy model również sterowany z poziomu smartfona

Dążąc do zapewniania jak największego komfortu użytkowania, Robomow RC312 współpracuje z aplikacją na urządzenia mobilne. Dzięki temu użytkownik może kontrolować robota koszącego bez opuszczania wygodnego fotela w domowym zaciszu.

Aplikacja zapewnia pełną, zdalną kontrolę urządzenia dają np. możliwość optymalizacji ustawień, ustalania harmonogramu pracy, a nawet bezprzewodowego sterowania robotem z odległości jak zdalnie sterowanym samochodem.

Źródło: Robomow

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!