Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
1
Do góry

Robomow: RC312 – nowy robot koszący

Robomow rozpoczyna sezon wiosna-lato 2015, prezentując swój najnowszy model – Robomow RC312. Skosi i rozdrobni trawę na powierzchni do 1200 m², zapewniając więcej czasu na rozkoszowanie się trawnikiem z rodziną i przyjaciółmi.

Automatyczne koszenie trawnika

Dzięki blisko dwóm dekadom doświadczenia w technologii koszenia trawy, kiedy przychodzi do zrozumienia potrzeb klientów, Robomow nie ma sobie równych. Dlatego firma zaprojektowała linię robotów koszących, które zapewniają maksymalną szybkość koszenia, optymalną wygodę oraz po prostu, zawsze perfekcyjny trawnik, bez angażowania użytkownika.

Wszystko w myśl zasady, którą firma kieruje się od lat – trawnik powinien być miejscem odpoczynku, a nie pracy.

Robomow RC312 – nowy robot koszący

Robomow RC312

Najnowszy model został opracowany z myślą o pracy na powierzchni do 1200 m². Posiada on wszelkie sprawdzone w poprzednich modelach rozwiązania. Robomow RC312 to również debiut nowych rozwiązań, które znajdą zastosowanie w pozostałych modelach w gamie produktowej.

Robot został wyposażony w szersze o 70% koła, a sama modularna budowa umożliwia szybką i intuicyjną wymianę poszczególnych części. Dodatkowo, udoskonalone oprogramowanie zapewnia jeszcze lepszą efektywność oraz szerszą możliwość wyboru ustawień z poziomu urządzenia (np. ustawianie stref z poziomu urządzenia w robotach z jednym ostrzem).

Nowy model również sterowany z poziomu smartfona


Dążąc do zapewniania jak największego komfortu użytkowania, Robomow RC312 współpracuje z aplikacją na urządzenia mobilne. Dzięki temu użytkownik może kontrolować robota koszącego bez opuszczania wygodnego fotela w domowym zaciszu.

Aplikacja zapewnia pełną, zdalną kontrolę urządzenia dają np. możliwość optymalizacji ustawień, ustalania harmonogramu pracy, a nawet bezprzewodowego sterowania robotem z odległości jak zdalnie sterowanym samochodem.

Źródło: Robomow

To Cię zainteresuje

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu