Logo
Logo
115
Do góry

Własne Uprawy – wydanie specjalne magazynu Gardeners` World Polska

Plony z własnej grządki smakują tak, jak zaplanowała to natura – najlepiej! W numerze specjalnym znajdziesz 60 pysznych upraw do spróbowania oraz praktyczne wskazówki, jak uprawiać smacznie, zdrowo i bezbłędnie.

 

Własne uprawy warzyw, owoców i ziół

Nic nie przebije smaku samodzielnie wyhodowanych i zebranych plonów, ani związanej z tym przyjemności. Owoce, warzywa i zioła prosto z grządki smakują tak, jak chciała natura, dystansując pod tym względem wszystkie produkty dostępne w sklepach. Są też łatwe w uprawie – a informacje niezbędne do tego, aby wszystko się udało znajdziecie w niniejszym wydaniu specjalnym magazynu Gardeners` World Polska.Własnoręcznie wyhodowane warzywa i owoce są też znacznie lepsze od tych z supermarketowych półek – zawierają mnóstwo zdrowych substancji, nikt nie traktował ich chemią i rosły, otaczane miłością.

Praktyczne porady

Stawiasz na tym polu pierwsze kroki? Pokazujemy, od czego zacząć i gwarantujemy pyszne zbiory jeszcze w tym roku. Masz mało czasu i przestrzeni? Pokazujemy rozwiązania dla właścicieli nawet najmniejszych skrawków ziemi (a nawet tylko parapetów) oraz sposoby na to, jak cieszyć się uprawą i zbierać plony nawet, jeśli możesz poświęcić roślinom zaledwie parę minut. Poczynisz też oszczędności, bo własne plony pozwolą Ci zrezygnować z kupna produktów w sklepach.

KUP WYDANIE PAPIEROWE LUB E-WYDANIE

Powiązane artykuły
Pokaż więcej (4)
Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!