Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

KONKURS Ryby pod choinkę - na naszym fanpage na facebooku!

W dniach 10-12 grudnia 2014 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl odbędzie się "KONKURS Ryby pod choinkę". Do wygrania gry edukacyjne RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS.

 

Zasady konkursu:

Wymyśl specjalny dodatek do gry RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS obejmujący 5 najciekawszych Twoim zdaniem gatunków ryb egzotycznych. Mile widziane zdjęcia proponowanych gatunków. Propozycje proszę wpisywać pod tym postem na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl.

Autorzy 3 najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni 1 z 3 gier RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS.

Wyniki podamy o godzinie 12 w piątek 12 grudnia 2014.

Dotychczas ukazały się PTAKI, OWADY oraz RYBY. Seria została właśnie nagrodzona w ogólnopolskim konkursie Zabawka przyjazna dziecku. Tę rekomendację warto wziąć pod uwagę planując świąteczne zakupy. Więcej o grze

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "KONKURS Ryby pod chonkę" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs "KONKURS Ryby pod chonkę" jest organizowany w dniach 10-12 grudnia 2014

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebooku i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 10-12 grudnia 2014 zamieścić 5 proponowanych gatunków ryb egzotycznych pod postem konkursowym.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat. Publikując zdjęcia na profilu ZielonyOgrodek.pl na facebooku, Uczestnik wyraża zgodę na ich opublikowanie oraz oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia Uczestnika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną w piątek 12 grudnia 2014 roku do godziny 13.00 na stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcą nagród są 3 osoby (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę). Zwycięzcy zostaną wytypowani przez redakcję serwisu ZielonyOgrodek.pl.

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje: Grę edukacyjną RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS.

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.

Powiązane artykuły
Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu