Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
40
Okazje

Czas na domowe porządki! Pomoże Ci parownica Kärcher SC 2 Deluxe Easy Fix

Parownica doskonale sprawdza się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach. Czyści podłogi, kafelki na ścianach, kabiny prysznicowe i sanitariaty, lustra, okna, piekarniki, blaty kuchenne, okapy, kaloryfery oraz drobne elementy takie jak armatura czy fugi. Bez szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody, a więc oszczędnie i ekologicznie.

Parownica SC 2 Deluxe EasyFix zaskakuje niebanalnym, ciekawym designem, który z pewnością wyróżnia ją w rodzinie parownic Kärcher. Urządzenie ma wiele nowych udogodnień, wśród których warto zwrócić uwagę na zredukowaną o 200 g -w stosunku do podstawowej wersji parownicy SC 2 – wagę czy wskaźnik LED pokazujący parametry pracy urządzenia. Model ten, jak wszystkie parownice Kärcher, ma bardzo wiele zastosowań w domu, wyczyści bez chemii, samą parą wodną wszelkie wodoodporne powierzchnie w kuchni i łazience a także podłogi. SC 2 Deluxe FasyFix zapewnia 2-stopniową regulację pary, którą można dostosować do rodzaju czyszczonej powierzchni lub poziomu zabrudzeń. Parownica doskonale sprawdza się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach. Wskaźnik LED na rączce wyświetla aktualny tryb pracy. Akcesoria mogą być przechowywane w osobnej torbie lub bezpośrednio na urządzeniu.

Ssawka podłogowa gwarantuje ergonomiczną pracę i dzięki technologii lamelli (małych otworków, dzięki którym para jest rozprowadzana równomiernie) zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia. System EasyFix umożliwia zdejmowanie i zakładanie pada czyszczącego bez potrzeby schylania się unikając tym samym kontaktu rąk z brudem.

parownica Kärcher SC 2 Deluxe Easy Fix Nowa kompaktowa i lekka parownica SC 2 Deluxe EasyFix zapewnia 2-stopniową regulację pary dostosowaną do powierzchni czyszczącej lub poziomu zabrudzeń.

KUP ONLINE

Z pomocą tego wydajnego urządzenia w mig uporasz się z porządkami a Twój dom będzie bezpieczny i przyjazny domownikom.


parownica zabija wirusy


Prosty i skuteczny sposób zwalczania bakterii i koronawirusów: gorąca para wodna. Duża wydajność i wysoka temperatura pary, wydajne dysze i gorące pady do czyszczenia sprawiają, że parownice Kärcher są w stanie usunąć do 99,999%* wirusów otoczkowych, takich jak koronawirusy lub wirusy grypy, a także 99,99%** bakterii powszechnie występujących w domu na twardych powierzchniach, armaturze, płytkach, lustrach, itp.

Źródło: Kärcher

To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Ważne tematy
Lista zakupów
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze