Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Husqvarna: Wykaszarki dla profesjonalistów

Wykaszarki idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka nie da sobie rady. Dzięki nim szybko i bezproblemowo przytniemy każdy teren zieleni nawet na nierównej lub stromej powierzchni. Maszyny pozwalają z łatwością dostać się do trudnodostępnych miejsc, do których nie dotrą znacznie większe kosiarki.

 

Odpowiednia pielęgnacja terenów zieleni to szereg zabiegów wykonywanych specjalistycznym sprzętem, przy wykorzystaniu wiedzy ogrodniczej. Aby praca była wydajniejsza warto wybrać uniwersalną maszynę, którą można wykorzystać do wielu różnych prac. Przy wyborze sprzętu należy wziąć pod uwagę: wielkość i ukształtowanie terenu, ilość architektury ogrodowej, preferowany sposób zagospodarowania skoszonej trawy i inne zadania jakie mamy do wykonania.

Wykaszarki Husqvarna - pełna użyteczność

Wykaszarki marki Husqvarna gwarantują nie tylko skuteczne koszenie trawy na wąskich i krętych ścieżkach. Z ich pomocą pozbędziemy się również niepotrzebnych chwastów, utrzymując porządek i atrakcyjny wygląd terenów publicznych.

Wykaszarki przydatne są zwłaszcza przy precyzyjnym dokaszaniu brzegów trawnika przy krawężnikach, rabatach czy płotach działek. Profesjonalne modele wykaszarek marki Husqvarna dzięki swojej dużej mocy, poradzą sobie również, jeżeli trawa będzie zbyt wysoka na zastosowanie tradycyjnej kosiarki.

Decydując się na zakup wykaszarki należy wybrać urządzenie z regulowanym, asymetrycznym uchwytem. Jest to bardzo istotny element, ponieważ dłuższa praca maszyną tego typu może obciążyć plecy i ramiona. Dostosowany uchwyt zmniejszy dyskomfort górnej części ramion sprawiając, że głowica tnąca będzie centralnie przed użytkownikiem. Zdecydowanie zwiększa to efektywność pracy. Ponadto urządzenia dla profesjonalistów muszą być wytrzymałe i mocne – zakup sprawdzonej marki to inwestycja w własną firmę - powiedział Paweł Przywózki, Manager ds. sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna Poland.

Profesjonalne wykaszarki - niezawodność w każdej sytuacji

Profesjonalna wykaszarka powinna cechować się trwałością, wygodą i wszechstronnością. Tylko te cechy, gwarantują dobrze wykonaną pracę. Bardzo ważne jest, aby urządzenia zapewniały niski poziom drgań, który jest niebezpieczny dla zdrowia operatorów urządzeń. Uchwyt wykaszarek Husqvarna ustawiony jest pod kątem siedmiu stopni, dzięki czemu urządzenie tnące znajduje się zawsze bezpośrednio przed użytkownikiem, ograniczając jego wysiłek do minimum. Taki sposób mocowania umożliwia również wykonywanie takich samych ruchów po prawej i po lewej stronie.

Użytkowanie profesjonalnych i solidnych maszyn to gwarancja nowoczesnej technologii, mniejsze przestoje urządzeń, a co za tym idzie oszczędności czasu, pracy i pieniędzy. Równie ważna w przypadku sprzętu, który wykorzystywany jest w pracy zawodowej jest ich obsługa posprzedażowa oraz doradztwo autoryzowanych przedstawicieli.

W Polsce sieć sprzedażowo - serwisowa Husqvarna to ponad 400 punktów, które nie tylko oferują fachowe wsparcie techniczne, ale również doradzają w doborze odpowiedniego sprzętu lub w sposobie finansowania zakupów - dodaje Paweł Przywózki. Przed dokonaniem wyboru dostawcy sprzętu, warto zwrócić również uwagę na całe portfolio danej firmy. Daje to komfort doboru odpowiedniego rozwiązania do konkretnego przypadku i możliwość wybrania jednego dostawcy sprzętu z kilku grup produktowych.

Wykaszarki Husqvarna - sprawdzone rozwiązania dla zawodowców

Wykaszarka Husqvarna 525RX

Wykaszarka Husqvarna 525RX

Mocna, lekka i wygodna. Bezlitosna dla trawy i zarośli, przyjazna dla Ciebie. Obecnie w Promocji w zestawie z ochronnikami słuchu z osłoną twarzy z plexi.

Wykaszarka Husqvarna 535RX

Wykaszarka Husqvarna 535RX

Nowa wykaszarka w uniwersalnej klasie pojemności 35 cm3. Maszyna została skonstruowana do ciężkich, profesjonalnych zadań. Najwyższa wydajność osiągana jest dzięki dużej mocy, wyjątkowej ergonomii i trwałości maszyny. Obecnie w Promocji w zestawie z ochronnikami słuchu z osłoną twarzy z plexi.

Wykaszarka Husqvarna 545RX

Wykaszarka Husqvarna 545RX

Profesjonalna wykaszarka o wysokiej wydajności, wyjątkowo poręczna i ergonomiczna. Silnik X- Torq® zapewnia dużą moc i oszczędność paliwa. Zoptymalizowana długość wału, przekładnia ustawiona pod kątem 35 stopni. W komplecie specjalne szelki Balance X. Obecnie w Promocji w zestawie z ochronnikami słuchu z osłoną twarzy z plexi.

Źródło: Husqvarna

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu