Logo
Logo
7
Okazje

Nowe ogrodowe urządzenia akumulatorowe | E-Power marki STIGA

Ruszył nowy sezon ogrodniczy, a w nim STIGA, marka ze stuletnią tradycją, obecna w 70 krajach na całym świecie, jak zawsze pomaga pasjonatom zieleni realizować swoje ogrodnicze pasje. W tym roku firma oferuje swoim klientom nową gamę nowoczesnego sprzętu akumulatorowego opartego na opatentowanej technologii E-Power. Niezwykle wydajne, ciche, wytrzymałe i łatwe w użyciu, niezastąpione podczas wszelkich prac w ogrodzie.

 

Urządzenia zasilane akumulatorowo stały się trendem, który bardzo szybko rozwija się w branży ogrodniczej. W 2020 r. jedną trzecią europejskiego rynku stanowiły właśnie akumulatorowe urządzenia ogrodowe, przewyższając tradycyjne urządzenia elektryczne. Przewiduje się, że w 2022 r. rozwiązania akumulatorowe wyprzedzą tradycyjne maszyny wyposażone w silniki spalinowe.

Mając na uwadze zmiany zachodzące na rynku, STIGA oferuje nowoczesne narzędzia akumulatorowe dostępne w trzech gamach, w zależności od potrzeb danego użytkownika i wymagań jego ogrodu: Essential (seria 100) - opracowana specjalnie dla początkujących ogrodników oraz tych, którzy chcą szybko i łatwo uzyskać oczekiwany efekt, Experience (seria 500 i 700) - do bardziej doświadczonych ogrodników oraz zróżnicowanych, intensywniejszych i trudniejszych zadań, oraz Expert (seria 900), czyli nasze najmocniejsze i najbardziej funkcjonalne urządzenia do pracy w ogrodzie spełniające wymagania profesjonalnych ogrodników.

W asortymencie akumulatorowym STIGA znajdują się zarówno kosiarki, jaki i roboty koszące, traktory, podcinarki i kosy, pilarki, podkrzesywarki, sekatory, dmuchawy czy urządzenia wielofunkcyjne – wszystko, co potrzebne jest, by ogród był piękny, zadbany i przez cały sezon cieszył jego użytkowników, stanowiąc miejsce do relaksu z rodziną i znajomymi.

Nowoczesny sprzęt z każdej z tych serii pozwala dotrzeć użytkownikowi w każdy zakątek ogrodu bez plączących się kabli i hałasu czy emisji spalin, jaki towarzyszy pracy urządzeń spalinowych. Ponadto narzędzia akumulatorowe są ekologiczne i bardzo efektywne - najbardziej wydajne kosiarki pozwalają na skoszenie nawet do 1 300 m² trawnika na jednym ładowaniu.

Nasze akumulatory E-Power testowane są w trudniejszych warunkach, niż wymaga tego standard branżowy - sprawdzamy je podczas 600 pełnych cykli ładowania, co odpowiada użytkowaniu sprzętu przez ponad dziesięć sezonów. To daje użytkownikowi pewność, że jego sprzęt posłuży mu przez lata. Dodatkowo na wyjątkową efektywność naszych akumulatorów E-Power wpływa zastosowanie w nich mikroprocesora, który rozpoznaje współpracujące urządzenie i optymalizuje jego wydajność - dany akumulator może więc służyć w innym sprzęcie z gamy - podkreśla Łukasz Wiliński, specjalista ds. technicznych w STIGA.

04/29/2021
Źródło: materiały prasowe STIGA

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać
To Cię zainteresuje

 

Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022
Zamów z darmową dostawą do domu!