Logo
Logo
21
Do góry

Ogród zawsze pod kontrolą z Gardena Smart System

GARDENA smart system – profesjonalna opieka nad ogrodem łącząca rozwiązania związane z nawodnieniem, pielęgnacją trawnika i innymi w jednym systemie. To większy komfort i pełna kontrola nad ogrodem. Z inteligentnym systemem nawadniania oraz robotem koszącym możesz zadbać o swój trawnik gdziekolwiek jesteś!


Ogród nie zauważy Twojej nieobecności!

Smart system GARDENA zapewnia Tobie kontrolę jaką chcesz, a ogrodowi uwagę, której potrzebuje. Dzięki aplikacji smart GARDENA Twój ogród będzie się rozwijał, gdziekolwiek jesteś!

Wyłącz zraszacze, włącz fontannę i podświetlenie!
Lubisz wodę - podobnie jak Twój ogród. Gdy tylko pragnienie w ogrodzie zostanie ugaszone, obok tarasu pojawi się fontanna. Zarówno fontanna, jak i jej oświetlenie włączają się w ramach w pełni zautomatyzowanego procesu, tworząc nastrój na relaksujący wieczór

6 rano - pora nawodnić rośliny!
Spokojnie, podlewaj rośliny w inteligentny sposób: w pełni zautomatyzowany i tylko wtedy, gdy Twoje rośliny faktycznie tego potrzebują. Przez noc gleba ostygnie, dzięki czemu odparuje z niej mniej wody niż z ziemi nagrzanej słońcem. Rośliny są w stanie pobrać wystarczającą ilość wody, zanim dzień zrobi się cieplejszy.

Niech rośliny przemówią!
Czasami łatwiej jest słuchać - dzięki smart Sensorowi Twoje rośliny mają głos. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze swojego ogrodu, dostarczonymi bezpośrednio na Twój smartfon.

Gardena smart system

Poznaj zalety aplikacji smart GARDENA

 • Kontrola z dowolnego miejsca
  Dbaj o swój ogród niezależnie od tego gdzie jesteś, dzięki naszej intuicyjnej aplikacji smart GARDENA
 • Pod kontrolą
  Nie ma potrzeby przypominania… GARDENA smart App zrobi to za Ciebie! Wszystko pod kontrolą: kiedy kosić trawnik, podlewać rośliny i nie tylko, gdziekolwiek jesteś, możesz wszystko zdalnie zaplanować.
 • Warunki pod kontrolą
  smart Sensor mierzy temperaturę i wilgotność gleby w celu optymalizacji procesu podlewania i oszczędzania wody.
 • Łatwa, wspomagana asystentem, konfiguracja
  Aplikacja smart GARDENA krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfigurowania własnego systemu smart. Z jasnymi ilustracjami, wskazówkami i pomocnymi kreatorami do tworzenia harmonogramów podlewania i koszenia.
 • Biblioteka roślin
  Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o roślinach, od momentu kwitnienia po klimat, w którym dobrze się rozwijają.
 • "Hey Siri"
  Połącz swoje urządzenia smart z Apple HomeKit i kontroluj ogród swoim głosem.

Bezpłatna aplikacja smart GARDENA

Bezpłatna aplikacja smart GARDENA jest dostępna na Androida, iOS oraz na przeglądarkę internetową. Intuicyjna w użytkowaniu pozwoli zadbać o Twój ogród za dotknięciem palca. Korzystanie jest niezwykle proste, aby rozpocząć pobierz aplikację, załóż konto, które jest niezbędne do zarządzania twoimi produktami smart GARDENA, i gotowe.

Dowiedz się więcej

Gardena_logo

 

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu