Logo
Logo
21
Do góry

FILM: Ogród zawsze pod kontrolą z Gardena Smart System

GARDENA smart system – profesjonalna opieka nad ogrodem łącząca rozwiązania związane z nawodnieniem, pielęgnacją trawnika i innymi w jednym systemie. To większy komfort i pełna kontrola nad ogrodem. Z inteligentnym systemem nawadniania oraz robotem koszącym możesz zadbać o swój trawnik gdziekolwiek jesteś!

 


Ogród nie zauważy Twojej nieobecności!

Smart system GARDENA zapewnia Tobie kontrolę jaką chcesz, a ogrodowi uwagę, której potrzebuje. Dzięki aplikacji smart GARDENA Twój ogród będzie się rozwijał, gdziekolwiek jesteś!

Wyłącz zraszacze, włącz fontannę i podświetlenie!
Lubisz wodę - podobnie jak Twój ogród. Gdy tylko pragnienie w ogrodzie zostanie ugaszone, obok tarasu pojawi się fontanna. Zarówno fontanna, jak i jej oświetlenie włączają się w ramach w pełni zautomatyzowanego procesu, tworząc nastrój na relaksujący wieczór

6 rano - pora nawodnić rośliny!
Spokojnie, podlewaj rośliny w inteligentny sposób: w pełni zautomatyzowany i tylko wtedy, gdy Twoje rośliny faktycznie tego potrzebują. Przez noc gleba ostygnie, dzięki czemu odparuje z niej mniej wody niż z ziemi nagrzanej słońcem. Rośliny są w stanie pobrać wystarczającą ilość wody, zanim dzień zrobi się cieplejszy.

Niech rośliny przemówią!
Czasami łatwiej jest słuchać - dzięki smart Sensorowi Twoje rośliny mają głos. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze swojego ogrodu, dostarczonymi bezpośrednio na Twój smartfon.

Gardena smart system

Poznaj zalety aplikacji smart GARDENA

 • Kontrola z dowolnego miejsca
  Dbaj o swój ogród niezależnie od tego gdzie jesteś, dzięki naszej intuicyjnej aplikacji smart GARDENA
 • Pod kontrolą
  Nie ma potrzeby przypominania… GARDENA smart App zrobi to za Ciebie! Wszystko pod kontrolą: kiedy kosić trawnik, podlewać rośliny i nie tylko, gdziekolwiek jesteś, możesz wszystko zdalnie zaplanować.
 • Warunki pod kontrolą
  smart Sensor mierzy temperaturę i wilgotność gleby w celu optymalizacji procesu podlewania i oszczędzania wody.
 • Łatwa, wspomagana asystentem, konfiguracja
  Aplikacja smart GARDENA krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfigurowania własnego systemu smart. Z jasnymi ilustracjami, wskazówkami i pomocnymi kreatorami do tworzenia harmonogramów podlewania i koszenia.
 • Biblioteka roślin
  Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o roślinach, od momentu kwitnienia po klimat, w którym dobrze się rozwijają.
 • "Hey Siri"
  Połącz swoje urządzenia smart z Apple HomeKit i kontroluj ogród swoim głosem.

Bezpłatna aplikacja smart GARDENA

Bezpłatna aplikacja smart GARDENA jest dostępna na Androida, iOS oraz na przeglądarkę internetową. Intuicyjna w użytkowaniu pozwoli zadbać o Twój ogród za dotknięciem palca. Korzystanie jest niezwykle proste, aby rozpocząć pobierz aplikację, załóż konto, które jest niezbędne do zarządzania twoimi produktami smart GARDENA, i gotowe.

Dowiedz się więcej

Gardena_logo

 

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu