Logo
Logo

Niezbędnik ogrodniczy: profesjonalne narzędzia ogrodowe

Niezwykle ważnym elementem wszelkich prac przeprowadzanych we własnym ogrodzie jest posiadanie odpowiedniego sprzętu o wysokiej jakości. Gwarantuje to sprawne realizowanie prac, oszczędność czasu i bezpieczeństwo.

 

Zdecyduj się na narzędzia ogrodowe z linii Stalco Garden. Dzięki nim, praca, którą wykonujesz stanie się przyjemnością i idealnym sposobem na regenerację i odpoczynek umysłu po codziennych zmaganiach w życiu.

JAKIE NARZĘDZIA OGRODOWE WYBRAĆ?

Aby zagwarantować sobie jak najlepsze warunki do działania, koniecznie zaopatrz się w profesjonalne narzędzia ogrodnicze. Część z nich zamieszczamy w tym artykule. Dla ułatwienia podzielimy je na kategorie, abyś łatwiej mógł znaleźć wszystko, co niezbędne.

ZADBANY TRAWNIK

Na początek sprzęt, który powinien mieć w swoim domu każdy amator zieleni w postaci ogrodu lub trawnika czyli żyłka tnąca. Wyróżniamy dwa typy żyłek: okrągłą i kwadratową. Czym się różnią:

żyłka okrągła: wykonana jest z wysokiej jakości materiału (nylon-kopolimer), jest odporna na zrywanie, kruszenie, ścieranie i zgrzanie, posiada zastosowanie uniwersalne (koszenie trawy i trawników);
żyłka kwadratowa: wykonana jest z wysokiej jakości materiału (nylon-kopolimer), jest odporna na zrywanie, kruszenie, ścieranie i zgrzanie, przeznaczona jest do pracy w trudnych warunkach (koszenie trawy, chwastów, zarośli).

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

Kolejna kategoria to produkty niezbędne w czasie letnich upałów. Odpowiednie zastosowanie systemu nawadniającego zapewni Twoim roślinom bezpieczeństwo i uchroni je przed ryzykiem śmierci w trakcie suszy. Warto zainwestować w szybkozłącza, reparatory i przyłącza. Wyróżniamy:

Szybkozłącza przelotowe i szybkozłącza ze stopem
Reparatory do połączenia węży
Przyłącza z gwintem wewnętrznym z redukcją i przyłącze z gwintem wewnętrznym

Wszystkie te produkty wykonane są z tworzywa ABS pokrytego gumą termoplastyczną (TPR) i występują w rozmiarach 1/2" oraz 3/4". Dodatkowo, przyłącza z gwintem wewnętrznym z redukcją znajdziesz w rozmiarach 1/2" – 3/4" oraz 3/4" – 1”.

SIEKIERY

Oczywiście nie możemy zapomnieć o narzędziu, którego zastosowanie zna każdy, kto choć przez chwilę miał styczność z pracą w ogrodzie.

Siekiera z linii Stalco Garden posiada antypoślizgową rękojeść wykonaną z włókna szklanego, a jej obuch wykonany jest z kutej stali węglowej. Dodatkowo, pokryta jest powłoką teflonową, posiada otwór do zawieszania oraz uchwyt do transportu i przechowywania.

Pamiętaj, że sezon prac ogrodowych zaczyna się lada dzień. Nie pozwól, aby Ciebie zaskoczył i jak najszybciej zaopatrz się w wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach dostępnych tylko w czasie naszej promocji.

STALCO GARDEN
Artykuł powstał we współpracy z marką STALCO GARDEN
Więcej porad i narzędzi ogrodniczych znajdziesz na: www.stalco.pl

Tagi
Więcej na ten temat
 

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl