Logo
Logo

Jak naturalnie i skutecznie zwalczać szkodniki? Wybierz Polysect Naturen!

Mszyce, przędziorki, tarczniki i ćmy bukszpanowe to tylko niektóre szkodniki, które mogą pojawić się w naszych ogrodach. Nie martw się, jeśli nie potrafisz ich rozpoznać,  bo mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie. Stosując 1 preparat – Polysect Naturen, pozbędziesz się wszystkich problemów. Naturalnie!

Jak zwalczać szkodniki? Naturalnie!

W każdym ogrodzie wcześniej czy później pojawiają się szkodniki. Nic na to nie poradzimy, bo nasze rośliny są dla nich wyjątkowo smaczne! Ich żerowanie powoduje, że rośliny źle wyglądają (nieestetyczne poobgryzane, zwiędłe liście), ale również są w gorszej kondycji. To oznacza, że są one mniej odporne na różne czynniki zewnętrzne (złą pogodę, atak chorób), słabiej rosną i kwitną, a gdy szkodniki występują licznie, mogą nawet obumierać. Wynika to z faktu, że szkodniki obgryzają liście i łodygi, wysysają soki i osłabiają rośliny.

Dlatego ogromne znaczenie ma czas działania – im szybciej rozpoczniemy zwalczanie szkodników, tym lepiej dla naszych roślin. W przeciwnym wypadku szkodniki zaczną się szybko rozmnażać, powodując coraz większe szkody. Dodatkowo mogą przenieść się na inne, pobliskie rośliny i w krótkim czasie zaatakować całą rabatę, rujnując wcześniejszą pracę ogrodnika.

Zwalczanie szkodników może być naprawdę problematyczne, zwłaszcza jeśli chcesz prowadzić uprawę w sposób ekologiczny. Na szczęście nie musisz już sięgać po chemiczne środki ochrony roślin, aby uzyskać dobry efekt. Wybierz naturalny preparat, który swoją skutecznością nie odbiega od chemicznych preparatów i zwalcza wiele szkodników przy jednym oprysku! Zastanawiasz się pewnie, co wybrać. Skorzystaj z naszych porad i rekomendacji!

naturalny preparat który zwalcza wiele szkodników roślin
Fot. [email protected] / Depositphotos
Nie martw się, jeśli nie wiesz, jakie szkodniki atakują Twoje rośliny, bo mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.
Stosując 1 preparat pozbędziesz się wszystkich problemów. Naturalnie!

Polysect Naturen
Zwalcza szkodniki skutecznie i naturalnie!

Polecanym, skutecznym i naturalnym produktem jest Polysect Naturen marki Substral, dzięki któremu zwalczysz wiele różnych szkodników. To oznacza, że nie musisz zastanawiać się, z jakimi insektami masz do czynienia, gdyż działa on na najczęściej występujące szkodniki w naszych ogrodach. To też możliwość wykorzystania jednego preparatu przy wielu problemach i na różne gatunki roślin. Jego działanie oparte jest na naturalnych substancjach, ale skuteczność nie odbiega od chemicznych preparatów!

Polysect Naturen to skuteczny preparat oparty na naturalnych substancjach, dzięki któremu pozbędziesz się wielu owadów, t.j.: mszyce, ćmy bukszpanowe (dorosłe motyle), różnego rodzaju gąsienice, przędziorki, mączliki, miseczniki, tarczniki, wełnowce, skoczki, chrząszcze - np. poskrzypki. Nie musisz więc kupować wielu preparatów, bo jednym możesz pozbyć się wszystkich szkodników!

 

Polysect Długo Działający Hobby - Substral Naturen
Substral Naturen
Polysect Długo Działający Hobby
Gotowy do użycia, długo działający, naturalny preparat owadobójczy. Skutecznie zwalcza i chroni przed powszechnie występującymi szkodnikami w uprawie roślin ozdobnych. Nadaje się do kwiatów domowych, balkonowych, a także drzew i krzewów ozdobnych w ogrodzie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE

Jak działa?

Polysect Naturen ma w pełni naturalny skład, który oparty jest na oleju rzepakowym i pyretrynach. Olej rzepakowy tworzy cienką, oleistą warstwę na szkodniku, uniemożliwiając mu oddychanie. Z kolei pyretryny to naturalne związki pochodzenia roślinnego (ekstrakty kwiatów chryzantemy) o silnym działaniu owadobójczym. Podwójne działanie tych substancji sprawia, że efekty zastosowania preparatu są widoczne już po 24 godzinach od zastosowania, chociaż martwe osobniki mogą znajdować się na roślinach nawet przez kilka kolejnych dni.

Co ważne, Polysect Naturen nie tylko zwalcza szkodniki, które już pojawiły się na roślinach, ale pełni również funkcję ochronną i odstraszającą. Ma długie działanie, które utrzymuje się nawet przez 3 tygodnie, dzięki czemu można skutecznie pozbyć się insektów na długi czas. Preparat może być wykorzystany na wszystkich roślinach ozdobnych, umożliwia więc zwalczanie szkodników w ogrodzie, na balkonie i na tarasie, pozwalając na ochronę roślin ogrodowych i doniczkowych.

Pierwsze efekty działania naturalnego Polysectu widoczne są już po 24 h od oprysku. Środek chroni rośliny przez okres do 3 tygodni (należy jednak wykonać oprysk dwukrotnie, w odstępie 7 dni).


Jak stosować?

Stosowanie naturalnego Polysectu na szkodniki jest niezwykle proste, ale trzeba trzymać się pewnych zasad, dzięki którym jego działanie będzie naprawdę skuteczne, a przy tym bezpieczne.

  • Przede wszystkim preparat jest gotowy do użytku, a więc nie należy go rozcieńczać wodą, a wystarczy tylko wstrząsnąć butelką.
  • Nie zaleca się stosować przy temperaturze powyżej 25oC oraz przy dużym nasłonecznieniu.
  • Najlepiej stosować go wczesnym rankiem lub wczesnym wieczorem, dokładnie opryskując zainfekowane pędy i liście (także ich spodnią stronę). Należy unikać bezpośredniego opryskiwania kwiatów i bardzo młodych liści.
  • Zabieg można wykonywać od wczesnej wiosny do późnej jesieni, w razie potrzeby powtarzając zabieg po 7 dniach (tworzy barierę przed atakiem kolejnych szkodników nawet na 3 tygodnie).
  • Przed zastosowaniem należy zawsze zapoznać się z informacją od producenta umieszczoną na opakowaniu.

logo Substral

Artykuł powstał we współpracy z marką Substral – dystrybutorem środków ochrony roślin do zwalczania szkodników.

Więcej informacji o firmie i produktach znajdziesz na: www.lovethegarden.com

Autor
Jak naturalnie i skutecznie zwalczać szkodniki? Wybierz Polysect Naturen!
Jak naturalnie i skutecznie zwalczać szkodniki? Wybierz Polysect Naturen!
Redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl

Portal ZielonyOgrodek.pl prowadzony jest przez doświadczony zespół redakcyjny. Tworzymy dla Was treści z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim dzielimy się naszymi pomysłami i ogrodowym doświadczeniem.

Tagi