Logo
Logo
2
Okazje
Artykuł na: 2-3 minuty

The Blue Diamond Forge Garden | Chelsea Flower Show 2021

Zobacz galerię zdjęć ogrodu The Blue Diamond Forge Garden , który zdobył srebrny medal (Silver Medal) w kategorii: Artisan Gardens na Wystawie Chelsea Flower Show 2021.

The Blue Diamond Forge Garden czerpie inspiracje z kuźni należącej do National Trust znajdującej się w Branscombe w Devon. Wciąż działająca kuźnia, zbudowana w XV wieku, była używana przez całe wieki, a każdy kowal pozostawił swój ślad w otaczającym ją ogrodzie, który dostarczał inspiracji do tworzenia pięknych arcydzieł wykutych z żelaza.

Dowiedz się więcej o tym ogrodzie

Zdjęcia i grafiki w galerii: RHS / Neil Hepworth oraz The Blue Diamond Group Team

Tagi
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (10)
Nowe treści
Lista zakupów
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022
Zamów z darmową dostawą do domu!