Drewniany kącik z oczkiem wodnym

Dominującym materiałem jest drewno egzotyczne, z którego wybudowano podest pełniący funkcję tarasu. Takie rozwiązanie ograniczy nakłady pielęgnacyjne. Centralnym elementem przestrzeni jest zbiornik wodny wpuszczony w drewniany taras.

Posłuchaj
00:00
6

Dominującym materiałem jest drewno egzotyczne, z którego wybudowano podest pełniący funkcję tarasu. Takie rozwiązanie ograniczy nakłady pielęgnacyjne. Centralnym elementem przestrzeni jest zbiornik wodny wpuszczony w taras drewniany.

W upalne dni będzie orzeźwiać gorące powietrze. Na osi zbiornika zasugerowano umieszczenie silnego akcentu kolorystycznego – ozdobne krzesła kontrastujące z drewniany tarasem. Najdłuższe boki ogrodu spięte zostały rabatami kwietnymi, których zadaniem będzie barwne ożywienie małej przestrzeni.

Tematy
Autor
Architekci i projektanci krajobrazu Architekci i projektanci krajobrazu

Profesjonalni architekci krajobrazu dzielą się swoimi projektami, ich realizacją i aranżacją.

Artykuły autora Wszyscy autorzy
Powiązane artykuły
Nowe treści z tej kategorii
STIHL Media Day 2025 – 100 lat tradycji, matrix i nowości. Co ciekawego widzieliśmy i co może Wam się przydać w ogrodzie?
Komentarze

Darmowy program
Projektowanie Ogrodu
wypróbuj online
Projektowanie ogrodu
Tagi
Sprawdź, co dziś czytają inni
Bestsellery