Logo
Logo

FILM: 6 pysznych przepisów na dania z warzyw

Kampania "Moc Polskich Warzyw" przedstawia serię filmów kulinarnych, wśród których zaprezentowano proste przepisy na dania z polskich warzyw oraz ciekawostki dotyczące ich wartości odżywczych i zdrowotnych.

Dowiedz się jak przygotować pasztet z cukinii, faszerowany bakłażan, leczo, faszerowane pieczarki oraz sprawdź, które polskie warzywa poleca się na przygotowanie pieczonych zakąsek oraz przetworów.

Z artykułu dowiesz się jak przygotować:
  • Pasztet z cukinii
  • Faszerowany bakłażan
  • Leczo z kiełbaską
  • Faszerowane pieczarki
  • Pieczone warzywa
  • Przetwory z warzyw

W ramach kampanii "Moc Polskich Warzyw" opublikowano serię filmów z przepisami na szybkie i pyszne dania. Występują w nich kucharze oraz ich goście, którzy opowiadają o polskich warzywach oraz podają wiele ciekawostek dotyczących uprawy, wartości zdrowotnych i sposobu ich przygotowywania.

Obejrzyj filmy i poznaj proste przepisy na dania z polskich warzyw

Przepis na pasztet z cukinii

Przepis na faszerowany bakłażan

Przepis na leczo

Przepis na faszerowane pieczarki

Przepis na pieczone warzywa

Przepis na przetwory z warzyw do słoików

(Filmy realizowane w ramach kampanii można również obejrzeć na kanale "Moc Polskich Warzyw" w serwisie YouTube.)

Logo - Kampania MOC POLSKICH WARZYW

"Moc Polskich Warzyw" to kampania sfinansowana ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw, która powstała z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Obok ZPPRP, które koordynuje program, udział w kampanii biorą: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami, Stowarzyszenie Malinowy Król, Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych oraz Stowarzyszenie Czosnek Galicyjski.

Więcej o kampanii znajdziesz TUTAJ

Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (1)
 

Komentarze

Dodaj komentarz