Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2020
16
Do góry

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów, Lublin 2020 | ODWOŁANE

06 Cze

2020

Targi, wystawy
Lublin
Targi Lublin S.A. ul. Dworcowa 11

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2020 r. w Lublinie.

Prawdziwa eksplozja kwiatów! Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata! Poczuj niesamowitą symfonię kolorów, kształtów i zapachów. Zobacz prawdziwe cuda natury z najdalszych zakątków globu. Wybitne arcydzieła bonsai prawdziwych Mistrzów. Unikatowe perły fantastycznych orchidei i osobliwie okrutne piękności sukulentów. To właśnie one zagrają główną rolę w tym spektaklu! Nie możesz tego przegapić!

Po raz pierwszy na wschodzie Polski! Największe wydarzenie o takim charakterze w Europie!

Wydarzenie jest jeszcze ciekawsze dzięki interesującym prelekcjom, pokazom i przeróżnym występom, które uświetniają całą idee Światowej Wystawy.

W odpowiedzi na liczne pytania fanów, Organizator przygotuje specjalną strefę, w której będzie możliwość kupienia ciekawych roślin - zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych hodowców. To nie lada gratka dla miłośników kwiatów!

Wystawie towarzyszy ATAK Gigantów – Festiwal Roślin Owadożernych.

 

► Uwaga! Aktualizacja w związku z panującym zagrożeniem ze strony pandemii: Wydarzenie zostało odwołane. Organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o zmianie terminu wystawy. Odbędzie się ona w Targach Lublin w dniach 13-14 marca 2021 roku.

Więcej informacji

 
Nadchodzące wydarzenia
11 Mar
Nadarzyn
Wieści z branży
Twoja strona ogrodu