Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2020
1
Do góry

27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE

05 Wrz

2019

Targi, wystawy
Warszawa
EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

W dniach 5-7 września 2019 roku w halach EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie odbędzie się 27 edycja Międzynarodowej Wystawy "Zieleń to życie". Wystawa organizowana jest przez Agencję Promocji zieleni i Związek Szkółkarzy Polskich. W targach weźmie udział blisko 250 wystawców z kilkunastu krajów.

Wystawa organizowana jest z pasji do roślin, dbałości o jakość, a celem jest nie tylko prezentowanie najnowszych produktów i trendów, ale też promowanie rozwiązań wspierających zielony biznes. Goście targów zobaczą przegląd oferty branżowej: rośliny, akcesoria, dekoracje i usługi. Wszystko to sprawia, że Wystawa jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz poznania nowości rynkowych z zakresu szkółkarstwa, urządzania ogrodu, zieleni miejskiej i florystyki.

Odwiedzający targi ogrodnicy, architekci krajobrazu, wykonawcy terenów zieleni, floryści oraz wszyscy związani z handlem ogrodniczym będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach, seminariach, warsztatach, pokazach oraz spotkaniach branżowych. 

Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek) mają charakter branżowy i skierowane są dla profesjonalistów. W sobotę – ostatni dzień organizatorzy zapraszają szeroką publiczność - pasjonatów i rozpoczynających swoją przygodę z ogrodem i kwiatami. Wydarzeniu towarzyszą zawsze liczne konkursy i warsztaty, a także kiermasz roślin.

Dowiedz się więcej!

 

 Przeczytaj także o 4. Wystawie Florystycznej Flower Expo Polska

 
Nadchodzące wydarzenia
11 Mar
Nadarzyn
Wieści z branży
Twoja strona ogrodu