Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

OFERTA PRACY. Sekretarz w zielonej redakcji

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu ZielonyOgrodek.pl i magazynu Gardeners’ World Polska poszukujemy nowych współpracowników do pracy w zielonej redakcji. Szukamy osoby kreatywnej, komunikatywnej, zorganizowanej i odpowiedzialnej. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy projektowej, redakcyjnej.

Region: Warszawa

Czego oczekujemy

  • wykształcenia ogrodniczego lub dziennikarskiego
  • lekkiego pióra,
  • głowy pełnej pomysłów,
  • wyczucia estetyki i stylu
  • doświadczenia w branży ogrodniczej i znajomości roślin
  • zainteresowania fotografią
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności
  • chęci rozwoju umiejętności w zakresie montażu materiałów video

Główne obowiązki

  • organizacja i nadzór pracy redakcji
  • pomoc w redagowaniu tekstów i prowadzeniu portalu
  • kontakty z firmami, autorami, architektami
  • prowadzenie kanałów social media
  • udział w targach ogrodniczych
  • prowadzenie patronatów medialnych

Co gwarantujemy

  • pracę w fajnym i doświadczonym zespole pracę w jednym z większych portali ogrodniczych w Polsce, połączonym z popularnym czasopismem Gardeners’ World
  • wynagrodzenie stałe lub dwuskładnikowe adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)
Aplikacje prosimy przesyłać na adres pawel.romanowski@zielonyogrodek.pl w tytule wpisując “SEKRETARZ”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Komentarze

Nowe treści

Remont ogrodu
Temat miesiąca
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.