Logo
Logo
Okazje

POLECAMY: Książka edykacyjna "Znajdź nas! Woda, łąka i las"

Jeśli szukacie wiosennych kolorów, koniecznie zajrzyjcie do niezwykłej książki "Znajdź nas! Woda, łąka i las" wydawnictwa Jacobsony. Właśnie się ukazała! Książka jest uzupełnieniem znakomitej serii edukacyjnych gier memory ZNAM ŚWIAT WOKÓŁ NAS, której nasz portal z dumą patronuje.

 
Książka Znajdź nas! Woda, łąka i las - wyd. Jacobsony

Co w książce?

Znajdziecie w niej wrotycz pospolity, ostróżeczkę polną, jaskier ostry oraz 37 innych gatunków polskiej fauny i flory w pięknym wydaniu. Część z nich się ukryła i trzeba je odnaleźć. Poszukiwania są naprawdę wielką frajdą.

Dzięki książce dzieci nie tylko mają okazję utrwalić poznane gatunki i poznać nowe, ale też dowiedzieć się nieco o każdym z nich.

Realistyczne ilustracje oraz krótkie opisy uczą dzieci patrzeć uważnie, rozpoznawać polskie gatunki i dostrzegać różnice między nimi.

Książką można się bawić na wiele sposobów, tworzyć samodzielnie reguły i je zmieniać. Można ją także zabrać na spacer albo wycieczkę. ramkę, kartki mogą być również oryginalną ozdobą każdego wnętrza.

Ta książka to zaproszenie dla małych odkrywców do poznawania otaczającego nas świata przyrody.
Łączy w sobie element zabawy z edukacją.

Choć książka jest adresowana do dzieci, to rodzice i dziadkowie również ulegają pokusie szukania. A znaleźć ukryty gatunek momentami wcale nie jest łatwo!

Książka edykacyjna
Książka edykacyjna
Ksiązka Znajdź nas! Woda, łąka i las - Poznaj nas!

Wszystkie ilustracje zostały wykonane kredkami ołówkowymi przez doskonałego ilustratora Roberta Dzwonkowskiego. Momentami można mieć wątpliwości czy nie oglądamy zdjęć. Kolory, detale i dokładność ilustracji mogą wprawić w zdumienie. A ich kompozycje nie tylko cieszą oko, ale też sprawiają dużo radości.

Więcej informacji: www.jacobsony.pl

Tagi
Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu