Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

POLECAMY: Książka edykacyjna "Znajdź nas! Woda, łąka i las"

Jeśli szukacie wiosennych kolorów, koniecznie zajrzyjcie do niezwykłej książki "Znajdź nas! Woda, łąka i las" wydawnictwa Jacobsony. Właśnie się ukazała! Książka jest uzupełnieniem znakomitej serii edukacyjnych gier memory ZNAM ŚWIAT WOKÓŁ NAS, której nasz portal z dumą patronuje.

Książka Znajdź nas! Woda, łąka i las - wyd. Jacobsony

Co w książce?

Znajdziecie w niej wrotycz pospolity, ostróżeczkę polną, jaskier ostry oraz 37 innych gatunków polskiej fauny i flory w pięknym wydaniu. Część z nich się ukryła i trzeba je odnaleźć. Poszukiwania są naprawdę wielką frajdą.

Dzięki książce dzieci nie tylko mają okazję utrwalić poznane gatunki i poznać nowe, ale też dowiedzieć się nieco o każdym z nich.

Realistyczne ilustracje oraz krótkie opisy uczą dzieci patrzeć uważnie, rozpoznawać polskie gatunki i dostrzegać różnice między nimi.

Książką można się bawić na wiele sposobów, tworzyć samodzielnie reguły i je zmieniać. Można ją także zabrać na spacer albo wycieczkę. ramkę, kartki mogą być również oryginalną ozdobą każdego wnętrza.


Ta książka to zaproszenie dla małych odkrywców do poznawania otaczającego nas świata przyrody.
Łączy w sobie element zabawy z edukacją.

Choć książka jest adresowana do dzieci, to rodzice i dziadkowie również ulegają pokusie szukania. A znaleźć ukryty gatunek momentami wcale nie jest łatwo!

Książka edykacyjna
Książka edykacyjna
Ksiązka Znajdź nas! Woda, łąka i las - Poznaj nas!

Wszystkie ilustracje zostały wykonane kredkami ołówkowymi przez doskonałego ilustratora Roberta Dzwonkowskiego. Momentami można mieć wątpliwości czy nie oglądamy zdjęć. Kolory, detale i dokładność ilustracji mogą wprawić w zdumienie. A ich kompozycje nie tylko cieszą oko, ale też sprawiają dużo radości.

Więcej informacji: www.jacobsony.pl

Komentarze

Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.