Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

ZIELEŃ TO ŻYCIE 2016 - już wkrótce!

24. Międzynarodowa Wystawa odbędzie się w dniach 1-3 września 2016 r. w Expo XXI w Warszawie. Na największych targach roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej zostaną zaprezentowane rośliny ogrodowe - ozdobne i owocowe, a także po raz pierwszy - kwiaty cięte i doniczkowe.

TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
Od dzisiaj grabienie liści stanie się przyjemnością! Można tak śmiało napisać dzięki grabiom PROLINE z linii "System CLICK". Z nimi sterty liści nie...

Rośliny i nie tylko

Jak zawsze w Warszawie liczyć można na najbogatszą ofertę roślin szkółkarskich drzew, krzewów iglastych i liściastych, bylin, róż, pnączy, traw ozdobnych, a także drzewek choinkowych i roślin owocowych. Rośliny do dekoracji wnętrz pojawią się dzięki dołączeniu do wystawy nowego sektora pod nazwą Flower Expo Polska, we współpracy z holenderski m partnerem - BureauSierteelt.nl

Najliczniejszą grupą wystawców będzie reprezentacja szkółek ze Związku Szkółkarzy Polskich. Zobaczymy ponadto ofertę polskich niestowarzyszonych szkółek z całego kraju oraz firm z Holandii, Francji, Belgii, Niemiec, Danii.

Oprócz roślin na Wystawie zaprezentowane zostaną rozwiązania techniczne, maszyny i akcesoria dla szkółkarzy, ogrodników, wykonawców zieleni oraz posiadaczy prywatnych ogrodów. Na stoiskach wystawców będzie można obejrzeć sprzęt wykorzystywany w produkcji ogrodniczej, utrzymania terenów zieleni - np. do pielęgnacji trawników, sadzenia czy formowania roślin, systemy nawodnień, jak również nawozy i środki ochrony i pielęgnacji roślin.

W dziale wyposażenia ogrodowego pojawi się mała architektura, materiały na nawierzchnie, dekoracje oraz meble ogrodowe. Wydawnictwa zaoferują bogaty wybór poradników, książek i specjalistycznych publikacji z branży ogrodniczej.

Zieleń to życie 2016

3 dni pokazów, szkoleń i warsztatów

Pierwsze dwa dni (1-2 września) skierowane są profesjonalistów - projektantów, architektów krajobrazu, producentów roślin, inwestorów, dystrybutorów i kupców, właścicieli centrów ogrodniczych, zarządzających zielenią publiczną, florystów i dekoratorów.

Bogaty program seminariów, konferencji, prelekcji i warsztatów został zaplanowany tak, aby umożliwić branżowym gościom pozyskanie wiedzy, nowych informacji i inspiracji. Wyjątkowym wydarzeniem będzie jedyny w Polsce prestiżowy Konkurs Roślin Nowości, promujący najcenniejsze odmiany roślin.

Trzeci dzień Wystawy (sobota, 3 września) otwarty będzie dla szerokiego grona publiczności, miłośników ogrodów, a także po raz pierwszy kwiatów do wystroju wnętrz. Odwiedzający skorzystają z bezpłatnych porad, prezentacji, wykładów oraz pokazów.

Tegoroczne hasło Wystawy brzmi OGRÓD PIERWSZA KLASA!
Organizatorzy chcą w tym roku zwrócić uwagę na jakość i specjalistyczną wiedzę, którą dzielą się wystawcy, a także zaproszeni eksperci z Polski i zagranicy.

 

Więcej informacji

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT