Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2020
Do góry

ZIELEŃ TO ŻYCIE 2016 - już wkrótce!

24. Międzynarodowa Wystawa odbędzie się w dniach 1-3 września 2016 r. w Expo XXI w Warszawie. Na największych targach roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej zostaną zaprezentowane rośliny ogrodowe - ozdobne i owocowe, a także po raz pierwszy - kwiaty cięte i doniczkowe.

Rośliny i nie tylko

Jak zawsze w Warszawie liczyć można na najbogatszą ofertę roślin szkółkarskich drzew, krzewów iglastych i liściastych, bylin, róż, pnączy, traw ozdobnych, a także drzewek choinkowych i roślin owocowych. Rośliny do dekoracji wnętrz pojawią się dzięki dołączeniu do wystawy nowego sektora pod nazwą Flower Expo Polska, we współpracy z holenderski m partnerem - BureauSierteelt.nl

Najliczniejszą grupą wystawców będzie reprezentacja szkółek ze Związku Szkółkarzy Polskich. Zobaczymy ponadto ofertę polskich niestowarzyszonych szkółek z całego kraju oraz firm z Holandii, Francji, Belgii, Niemiec, Danii.

Oprócz roślin na Wystawie zaprezentowane zostaną rozwiązania techniczne, maszyny i akcesoria dla szkółkarzy, ogrodników, wykonawców zieleni oraz posiadaczy prywatnych ogrodów. Na stoiskach wystawców będzie można obejrzeć sprzęt wykorzystywany w produkcji ogrodniczej, utrzymania terenów zieleni - np. do pielęgnacji trawników, sadzenia czy formowania roślin, systemy nawodnień, jak również nawozy i środki ochrony i pielęgnacji roślin.

W dziale wyposażenia ogrodowego pojawi się mała architektura, materiały na nawierzchnie, dekoracje oraz meble ogrodowe. Wydawnictwa zaoferują bogaty wybór poradników, książek i specjalistycznych publikacji z branży ogrodniczej.

Zieleń to życie 2016

3 dni pokazów, szkoleń i warsztatów

Pierwsze dwa dni (1-2 września) skierowane są profesjonalistów - projektantów, architektów krajobrazu, producentów roślin, inwestorów, dystrybutorów i kupców, właścicieli centrów ogrodniczych, zarządzających zielenią publiczną, florystów i dekoratorów.

Bogaty program seminariów, konferencji, prelekcji i warsztatów został zaplanowany tak, aby umożliwić branżowym gościom pozyskanie wiedzy, nowych informacji i inspiracji. Wyjątkowym wydarzeniem będzie jedyny w Polsce prestiżowy Konkurs Roślin Nowości, promujący najcenniejsze odmiany roślin.

Trzeci dzień Wystawy (sobota, 3 września) otwarty będzie dla szerokiego grona publiczności, miłośników ogrodów, a także po raz pierwszy kwiatów do wystroju wnętrz. Odwiedzający skorzystają z bezpłatnych porad, prezentacji, wykładów oraz pokazów.

Tegoroczne hasło Wystawy brzmi OGRÓD PIERWSZA KLASA!
Organizatorzy chcą w tym roku zwrócić uwagę na jakość i specjalistyczną wiedzę, którą dzielą się wystawcy, a także zaproszeni eksperci z Polski i zagranicy.

 

Więcej informacji

Warto przeczytać

Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51744
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => badz-eko-uprawiaj-ziola-i-warzywa
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 50887
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => 10-wyjatkowych-miejsc-do-odwiedzenia-w-polsce
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Najpopularniejszy magazyn ogrodniczy na Świecie!
Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2020
Zamów z darmową dostawą do domu!