Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
Okazje

15 ZIELONYCH KONKURSÓW na facebooku

6 grudnia (niedziela) o godzinie 8.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl rozpoczyna się wydarzenie "15 ZIELONYCH KONKURSÓW". Codziennie do wygrania atrakcyjne nagrody - m.in. akcesoria ogrodnicze marki Garden Girl oraz czasopisma Gardeners` World Edycja Polska.

 

15 ZIELONYCH KONKURSÓW rozpoczyna się w niedzielę 6 grudnia 2015 o godzinie 08.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek. Planowane zakończenie konkursu w poniedziałek 21 grudnia po godzinie 08.00.

Aby być na bieżąco i nie przegapić żadnego zadania konkursowego włączcie powiadamianie:

lubie to

Zasady w skrócie: Codziennie (przez 15 dni od 6 do 20 grudnia) o godzinie 08.00 pojawi się nowy post konkursowy z nowym zadaniem. Odpowiedzi (słowne lub graficzne) zamieszczaj pod postem konkursowym. Możesz do niego dodać ciekawy opis (historię, anegdotkę, wierszyk, itd). Nie jest to konkurs na lajki - t.j. liczbę polubień. Zwycięzców codziennie wybierze redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl. Najbardziej aktywny uczestnik wszystkich konkursów zostanie nagrodzony specjalnym upominkiem.

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "15 ZIELONYCH KONKURSÓW" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs jest organizowany w dniach 06-20 grudnia 2015

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebook`u i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 06-20 grudnia 2015 zamieścić zdjęcie lub komentarz na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek pod postem konkursowym. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę lu odpowiedzi. Zdjęcia i odpowiedzi zamieszczone w innym miejscu nie wezmą udziału w konkursie i zostaną skasowane.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat. Publikując zdjęcia na profilu ZielonyOgrodek.pl na facebooku, Uczestnik wyraża zgodę na ich opublikowanie oraz oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia Uczestnika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną w poniedziałek 21 grudnia 2015 roku po godzinie 08.00 na stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcą nagród są 2 osoby (codziennie). Zwycięzcy zostaną wytypowani przez redakcję serwisu ZielonyOgrodek.pl.

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje: akcesoria ogrodnicze marki GardenGirl, czasopisma Gardeners` World Edycja Polska

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT