Logo
Logo
Okazje

Fiskars: Narzędzia do odśnieżania i skuwania lodu

Zima jest piękna, jednak nadmiar śniegu może być prawdziwą zmorą. Z odsieczą spieszy Fiskars wraz z odgarniaczem do śniegu, pługiem śnieżnym oraz skuwaczem do lodu. Z ich pomocą nawet największy atak zimy nas nie przerazi, bowiem z narzędziami Fiskars bez problemu odśnieżymy i usuniemy lód z podjazdu czy chodnika.

Jaka będzie tegoroczna zima w Polsce?

Jak co roku przedstawiane są wyniki międzynarodowych agencji monitorujacych pogodę w różnych obszarach świata. Według prognoz głównych instytutów meteorologicznych zima (2014/2015 będzie łagodniejsza niż w zeszłym roku oraz przyjdzie do nas później, bo dopiero w połowie grudnia. Bez względu na to, czy prognozy okażą się trafione, warto już teraz pomyśleć o zakupie odpowiedniego sprzętu, który ułatwi nam odśnieżanie podjazdów czy chodników oraz skucie niebezpiecznego lodu.

Zaskocz zimę w tym roku! Narzędzia do odśnieżania i skuwania lodu Fiskars
Zaskocz zimę w tym roku! Narzędzia do odśnieżania i skuwania lodu Fiskars

Narzędzia Fiskars do odśnieżania i skuwania lodu

Fiskars proponuje profesjonalny sprzęt do odśnieżania zaprojektowany w oparciu o trwałość i ergonomię, połączoną z nowatorskim designem. Oferowane narzędzia wykonane są z najwyższej jakości materiałów i gwarantują komfort pracy dzięki ich niewielkiej wadze.

łopata aluminiowa do śniegu Fiskars

Na szybkie odśnieżanie

Odgarniacz aluminiowy Fiskars to doskonałe rozwiązanie zarówno dla właścicieli dużych ogrodów, jak i osób „walczących” ze śniegiem na chodnikach. Specjalny profil głowicy odgarniacza, wykonany z najwyższej jakości, aluminium, uniemożliwia przyleganie do niego mokrego śniegu sprawiając tym samym, że odśnieżanie jest dużo łatwiejsze niż przy użyciu tradycyjnego sprzętu. Z kolei lekki trzonek pokryty PCV, idealnie dopasowuje się do dłoni, nie wyślizgując się z niej. Gwarantuje to pewny uchwyt i wygodną pracę

Parametry techniczne: Długość to 1570 mm Szerokość to 445 mm Ciężar to 1700 g Orientacyjna cena detaliczna: 95zł

pług śniezny składany Fiskars

Na większe powierzchnie pług śnieżny

A na większe powierzchnie dobrym rozwiązaniem będzie pług śnieżny składany Fiskars, dzięki któremu sprawnie odśnieżymy podwórku, podjazd, czy chodnik przed domem. A wszystko dzięki odpowiedniej szerokości narzędzia – wynoszącej aż 749 mm, oraz listwie aluminiowej wzmacjającej krawędź. Dodatkowym zaletą pługu jest jest jego kompaktowość. W łatwy sposób możemy go przetransportować nawet w małym bagażniku lub schować w małym schowku na narzędzia.

Parametry techniczne: Szerokość: 749 mm Długość: 1400 mm Waga: 3950 g Orientacyjna cena detaliczna: ok. 240 zł

skuwacz do lodu Fiskars

Lód na podwórku? Nie ma problemu

A co zrobić z lodem, który zagraża naszemu bezpieczeństwu i grozi poważną kontuzją? Pokrywę lodową możemy usunąć za pomocą skuwacza do lodu Fiskars. Te proste narzędzie składające się jedynie ze stalowej głowicy i drewnianego trzonka, ale jakże skuteczne w tych trudnych warunkach.

Parametry techniczne: Szerokość: 175 mm Długość: 1485 mm Waga: 1650 g Orientacyjna cena detaliczna: ok. 95 zł

Źródło: Fiskars

Tagi
 
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (2)
Warto przeczytać
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu