Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
1
Okazje

Plebiscyt Terra Flower Power 2021 – 10. edycja plebiscytu na Najpiękniej Ukwiecone Miasto

Już po raz dziesiąty wybieramy Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. To wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja plebiscytu Terra Flower Power, podczas której ponownie wszystko zależy wyłącznie od Internautów. Jeszcze do końca lipca czekamy na fotograficzne zgłoszenia – w imieniu danej miejscowości nadesłać może je każdy chętny – czekają atrakcyjne nagrody.

 

Jubileuszowa edycja plebiscytu Terra Flower Power

To już tradycja. Kolejne wakacje upływają pod znakiem plebiscytu Terra Flower Power – w tym roku przypada dziesiąta edycja wydarzenia, w ramach którego internauci wybiorą Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

Idea jest jednoznaczna – wyróżnić i nagrodzić miejscowość, w której da się zauważyć troskę o zieleń, co jednoznacznie przekłada się na podwyższony komfort życia mieszkańców. Plebiscyt to szansa na scalanie lokalnej społeczności, dla której również przewidziano oddzielną pulę nagród.

Internauci wybiorą

Konkurs "Najpiękniej Ukwiecone Miasto" organizowany przez nasz blog www.inspirowaninatura.pl oraz firmę Terra Group rozpoczął się 1.07 etapem zbierania fotograficznych zgłoszeń.

Autorem zgłoszenia może być każdy – wystarczy wysłać zdjęcia ukwiecenia pod adres: konkurs@terra-pl.eu


Wszystkie nadesłane do gry ujęcia zostaną zebrane w galerii dostępnej pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2021. To właśnie z tej puli wyselekcjonowane zostaną reprezentujące miasto ujęcia biorące udział w głosowaniu. Przed Internautami trudne zadanie! To tylko od nich zależą konkursowe losy polskich miejscowości.

Każdy, kto chce oddać głos na swojego faworyta, będzie mógł to zrobić już od 1.08 na facebookowym profilu www.facebook.com/inspirowani. Głosowanie „lajkami” (liczą się wszystkie rodzaje reakcji) zakończy się 19.08 o godz. 18:00.Wtedy też poznamy laureatów!

Najbogatszy ze wszystkich plebiscytów

Miasto z największą liczbą głosów zdobędzie nagrody z puli o łącznej wartości aż 16 tysięcy złotych. Kwota podzielona między zdobywców podium zostanie przeznaczona na zakupy z oferty firmy Terra Grup – w ten sposób polskie miejscowości mają szansę na pozyskanie jeszcze większej ilości kwietników czy donic. Automatycznie jest to więc zachęta do przykładania silniejszego nacisku na zazielenienie wspólnych terenów w przestrzeniach miejskich.

Cenne nagrody dla mieszkańców

Z tej niemałej puli przewidziano również atrakcyjne wyróżnienia dla mieszkańców – autorów fotograficznych zgłoszeń. Grono autorów zdjęć ze zwycięskiego miasta otrzyma voucher na zakupy w sklepie www.makeithome.pl o wartości 100 zł. Niezależnie na wszystkich autorów zgłoszeń czeka też nagroda gwarantowana – kod rabatowy o wartości 30% na zakupy we wspomnianym sklepie.

2021-07-20
Informacja Prasowa Terra Group

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Ważne tematy
Lista zakupów
ŚWIĘTA
Na czasie
ŚWIĘTA
Zobacz więcej
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu