Logo
Logo
22
Okazje

Cube Garden: nowoczesna strefa relaksu w ogrodzie

Ostatnie miesiące nauczyły nas czerpania radości ze spędzania wolnego czasu w naszych "prywatnych enklawach". Coraz większą wagę przykładamy do aranżacji ogrodów i tarasów – przestrzeni, które stają się osobistymi strefami relaksu.

Cube Garden to debiutująca na rynku polska marka, oferująca modułowe zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku.

 

Cube Garden

Nasze projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i prostotę designu z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Nasz zespół to grupa zdolnych, kreatywnych projektantów, którzy tworzą ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykłe efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe – zaznacza Grzegorz Stefański, Brand Manager Cube Garden.

Nowoczesny taras, zadaszenie modułowe Cube Garden

Nowoczesny taras, zadaszenie modułowe Cube Garden.

Marka powstała we Wrocławiu w ramach Grupy Terytorium, która już od 17 lat wspiera sprzedaż najlepszych marek, z powodzeniem realizując projekty pełne pasji, zaangażowania i kreatywności. Terytorium to ciekawe połączenie możliwości technologicznych z potencjałem twórczym. Firma poosiada 1500 m kw. powierzchni produkcyjnej i własny, rozbudowany park maszynowy. Oprócz działalności reklamowej, tworzy nowe koncepty takie jak Cube Garden.

Design i bezpieczeństwo

Konstrukcje Cube Garden wyróżniają się autorskim systemem niewidocznych połączeń, który zapewnia w pełni estetyczne rozwiązania przy zachowaniu bezpieczeństwa. Nowoczesny, modernistyczny styl nawiązuje do aktualnych trendów w architekturze i zachwyca minimalistyczną formą. Stylowe pergole i zabudowy pozwalają stworzyć własną, ekskluzywną oazę spokoju, która dodaje każdej przestrzeni tarasowej czy ogrodowej nie tylko funkcjonalności, ale także klasy. 

Nowoczesna strefa relaksu w ogrodzie, pergola Cube Garden

Nowoczesna strefa relaksu w ogrodzie, pergola Cube Garden.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Modułowe konstrukcje pozwalają na dopasowanie zabudowy wedle indywidualnych potrzeb. Każdy ma szansę wybrać dowolną konfigurację, kształt i rozmiar. Szeroki wachlarz wariantów zabudowy i bogata paleta kolorów oraz wzorów materiałów, w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami, pozwalają na stworzenie własnej aranżacji. Zintegrowane żaluzje lub lekkie materiałowe zasłony chronią przed wiatrem i zapewniają poczucie intymności. Zadaszenie z kolei zapewnia ochronę przed słońcem w upalne dni i deszczem podczas niesprzyjającej pogody.

Dodatkowym atutem jest bezinwazyjny montaż, dzięki któremu nie ma konieczności budowania fundamentów, ani naruszania elewacji budynku.

2020-07-13
Tekst i zdjęcia: Źródło – informacja prasowa Cube Garden

Logo - CUBE garden

Cube Garden to polska marka oferująca designerskie zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i estetykę z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem.

 

 

Tagi
 
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Lista zakupów


 
Twoja strona ogrodu