Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
22
Do góry

Cube Garden: nowoczesna strefa relaksu w ogrodzie

Ostatnie miesiące nauczyły nas czerpania radości ze spędzania wolnego czasu w naszych "prywatnych enklawach". Coraz większą wagę przykładamy do aranżacji ogrodów i tarasów – przestrzeni, które stają się osobistymi strefami relaksu.

Cube Garden to debiutująca na rynku polska marka, oferująca modułowe zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku.

Cube Garden

Nasze projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i prostotę designu z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Nasz zespół to grupa zdolnych, kreatywnych projektantów, którzy tworzą ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykłe efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe – zaznacza Grzegorz Stefański, Brand Manager Cube Garden.

Nowoczesny taras, zadaszenie modułowe Cube Garden

Nowoczesny taras, zadaszenie modułowe Cube Garden.

Marka powstała we Wrocławiu w ramach Grupy Terytorium, która już od 17 lat wspiera sprzedaż najlepszych marek, z powodzeniem realizując projekty pełne pasji, zaangażowania i kreatywności. Terytorium to ciekawe połączenie możliwości technologicznych z potencjałem twórczym. Firma poosiada 1500 m kw. powierzchni produkcyjnej i własny, rozbudowany park maszynowy. Oprócz działalności reklamowej, tworzy nowe koncepty takie jak Cube Garden.

Design i bezpieczeństwo

Konstrukcje Cube Garden wyróżniają się autorskim systemem niewidocznych połączeń, który zapewnia w pełni estetyczne rozwiązania przy zachowaniu bezpieczeństwa. Nowoczesny, modernistyczny styl nawiązuje do aktualnych trendów w architekturze i zachwyca minimalistyczną formą. Stylowe pergole i zabudowy pozwalają stworzyć własną, ekskluzywną oazę spokoju, która dodaje każdej przestrzeni tarasowej czy ogrodowej nie tylko funkcjonalności, ale także klasy. 

Nowoczesna strefa relaksu w ogrodzie, pergola Cube Garden

Nowoczesna strefa relaksu w ogrodzie, pergola Cube Garden.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Modułowe konstrukcje pozwalają na dopasowanie zabudowy wedle indywidualnych potrzeb. Każdy ma szansę wybrać dowolną konfigurację, kształt i rozmiar. Szeroki wachlarz wariantów zabudowy i bogata paleta kolorów oraz wzorów materiałów, w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami, pozwalają na stworzenie własnej aranżacji. Zintegrowane żaluzje lub lekkie materiałowe zasłony chronią przed wiatrem i zapewniają poczucie intymności. Zadaszenie z kolei zapewnia ochronę przed słońcem w upalne dni i deszczem podczas niesprzyjającej pogody.

Dodatkowym atutem jest bezinwazyjny montaż, dzięki któremu nie ma konieczności budowania fundamentów, ani naruszania elewacji budynku.

2020-07-13
Tekst i zdjęcia: Źródło – informacja prasowa Cube Garden

Logo - CUBE garden

Cube Garden to polska marka oferująca designerskie zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i estetykę z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem.

 

 

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
Porady na ten tydzień
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Rośliny cebulowe (przede wszystkim przebiśniegi i krokusy), które posadziliśmy we wrześniu, pojawiają się spod śniegu. Wystarczy jeden lub dwa cieplejsze dni, aby ukazały się ich piękne kwiaty.
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu pamiętajmy, aby nie przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Podczas pogodnych dni silne słońce wysusza rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwia uzupełnienie strat wody. Powinniśmy je wtedy cieniować. Podczas odwilży podlewajmy iglaki, szczególnie te, które rosną w pojemnikach.
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Niektóre byliny rosnące na rabatach (złocienie, omiegi, ostróżki, rudbekie, liliowce, rozchodniki czy funkie) można rozmnożyć przez podział kęp. Dzięki temu nie tylko rozmnożymy, ale też odmłodzimy rośliny.
Tydzień 9, Sentencja nr:1
Tydzień 9, Sentencja nr:1
W marcu możemy wysiewać do doniczek i inspektów nasiona ogrodowych roślin jednorocznych oraz warzyw (wczesne odmiany kapusty, sałaty, rzodkiewki, kopru, marchwi). W ogrodzie można siać warzywa wytrzymałe na zimno: rzodkiew, koper, cebulę, groch (należy przykryć je włókniną).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!