Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Relacja z warsztatów. Projektowanie placów zabaw i przestrzeni edukacyjnych dla dzieci

„Bardzo praktyczne warsztaty, wskazujące właściwa drogę w postrzeganiu i projektowaniu placów zabaw…” m.in. do takich wniosków doszli Uczestnicy workshopu, które zorganizowaliśmy 11 kwietnia 2013 roku na terenie Kampusu SGGW w Hotelu Ikar.

TEMAT NA CZASIE
TOP 20 najpopularniejszych roślin doniczkowych | Kwiatowe trendy na 2022 rok
TEMAT NA CZASIE
TOP 20 najpopularniejszych roślin doniczkowych | Kwiatowe trendy na 2022 rok
Kochasz rośliny doniczkowe? Szukasz idealnego sposobu, by zmienić wystrój domu i jednocześnie wprowadzić życie do swojego wnętrza? Wraz z ekspertami...

Opiekę merytoryczną oraz spotkanie poprowadziła Pani Anna Komorowska z pracowni k., która podczas spotkania wskazała jak dobrze zaprojektować przestrzeń edukacyjną dla dzieci.

Patronat branżowy nad spotkaniem objęło Stowarzyszenie Polskich Architektów Krajobrazu Odział Mazowiecki. Warsztaty podzielone były na trzy sesje, każda z nich zawierała blok teoretyczny, który stanowił szkielet do dalszych zadań praktycznych.

"Program spotkania zbudowany w ten sposób wydał się atrakcyjny m.in. pod względem merytorycznym: „wiele nowych pomysłów, ciekawostek, zmieniłem zdanie w wielu aspektach” stwierdził jeden z uczestników. Ważny aspekt tak prowadzonych zajęć to także dyskusja oraz wymiana doświadczeń pomiędzy członkami grup ćwiczeniowych oraz wykładowcą. Mamy nadzieję, że wiedza uzyskana na warsztatach zainspiruje do tworzeniach atrakcyjnych placów zabaw i przestrzeni edukacyjnych dla dzieci.

W przerwie szkolenia zaprezentowała się firma Sun +. Słuchacze mogli zapoznać się z bogatą ofertą firmy, pozytywne zamieszanie wywołały nowości firmy: rampline oraz rampball, które nie przypominają standardowych rozwiązań dla najmłodszych, a stanowią podstawę do świetnej zabawy.

Podziękowania dla Pani Anny Komorowskiej za poprowadzenie warsztatów oraz Mazowieckiemu Oddziałowi SPAK za patronat branżowy. Uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu. Firmie Sun+ oraz patronom medialnym za współpracę.

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT