Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Stanley: Nowa linia latarek

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wzbogaciła swoją ofertę latarek LED o nową linię FatMax Performance Aluminium Torch.

Najnowsze latarki przeznaczone są nie tylko dla profesjonalistów; sprawdzą się podczas podróży, biwaku czy drobnych prac w domu.


W latarkach aluminiowych FatMax zastosowano nowoczesną technologię diod LED 3W, emitujących wiązkę światła o strumieniu do 70 lumenów. Dzięki takiemu rozwiązaniu snop światła jest niezwykle intensywny i jasny, a także bardzo równomierny, bez charakterystycznych dla tradycyjnych żarówek kręgów i plam.

Nowa linia latarek Stanley; Latarka FatMax 3D
Latarka FatMax 3D
fot. Stanley

Dzięki technologii LED urządzenie pobiera mniej prądu niż w rozwiązaniach tradycyjnych (dwa modele latarek wyposażone są w wskaźnik zużycia baterii).

Latarki FatMax Performance Aluminium Torch charakteryzują się klasyczną budową. Mają ręczny, aluminiowy uchwyt. Wykonane są z niezwykle trwałego anodowanego stopu aluminium.


Dzięki systemowi uszczelek, latarki te są wodoodporne. Wytrzymały poliwęglan, z którego zbudowana jest soczewka reflektora, gwarantuje odporność na wstrząsy i uderzenia.

Wyłączone latarki FatMax łatwo odnaleźć w ciemności, co jest efektem zastosowania przez producenta 3 jasnożółtych pierścieni w przedniej, środkowej i tylnej części urządzenia oraz czwartego przy włączniku.

W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów, Stanley wprowadził na rynek
4 rodzaje latarek FatMax:

  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch – Rechargeable – zasilana wewnętrznie wbudowanym akumulatorem. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.
  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 3D – zasilana bateriami D. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.
  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 3AAA – zasilana bateriami AAA. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.
  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 2AA – zasilana bateriami AA. Dioda LED 3W o mocy 40 lm.

Latarki Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Sugerowane ceny detaliczne latarek FatMax Performance Aluminium Torch zaczynają się od 105 zł.

2008-10-30

Komentarze

Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.