Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Stanley: Nowa linia latarek

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wzbogaciła swoją ofertę latarek LED o nową linię FatMax Performance Aluminium Torch.

Najnowsze latarki przeznaczone są nie tylko dla profesjonalistów; sprawdzą się podczas podróży, biwaku czy drobnych prac w domu.


W latarkach aluminiowych FatMax zastosowano nowoczesną technologię diod LED 3W, emitujących wiązkę światła o strumieniu do 70 lumenów. Dzięki takiemu rozwiązaniu snop światła jest niezwykle intensywny i jasny, a także bardzo równomierny, bez charakterystycznych dla tradycyjnych żarówek kręgów i plam.

Nowa linia latarek Stanley; Latarka FatMax 3D
Latarka FatMax 3D
fot. Stanley

Dzięki technologii LED urządzenie pobiera mniej prądu niż w rozwiązaniach tradycyjnych (dwa modele latarek wyposażone są w wskaźnik zużycia baterii).

Latarki FatMax Performance Aluminium Torch charakteryzują się klasyczną budową. Mają ręczny, aluminiowy uchwyt. Wykonane są z niezwykle trwałego anodowanego stopu aluminium.

Dzięki systemowi uszczelek, latarki te są wodoodporne. Wytrzymały poliwęglan, z którego zbudowana jest soczewka reflektora, gwarantuje odporność na wstrząsy i uderzenia.

Wyłączone latarki FatMax łatwo odnaleźć w ciemności, co jest efektem zastosowania przez producenta 3 jasnożółtych pierścieni w przedniej, środkowej i tylnej części urządzenia oraz czwartego przy włączniku.

W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów, Stanley wprowadził na rynek
4 rodzaje latarek FatMax:

  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch – Rechargeable – zasilana wewnętrznie wbudowanym akumulatorem. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.
  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 3D – zasilana bateriami D. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.
  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 3AAA – zasilana bateriami AAA. Dioda LED 3W o mocy 70 lm.
  • Latarka FatMax Performance Aluminium Torch 2AA – zasilana bateriami AA. Dioda LED 3W o mocy 40 lm.

Latarki Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Sugerowane ceny detaliczne latarek FatMax Performance Aluminium Torch zaczynają się od 105 zł.

2008-10-30


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu