Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019
Do góry

Stanley: Nowa systematyka pił

Producent narzędzi marki Stanley, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, posegregował wszystkie piły zgodnie z ich przeznaczeniem. Cztery nowe kategorie pił do drewna marki Stanley to: Carpenter, Heavy Duty, Fine Finish i Specialty.

Brak pogrupowania narzędzi w sklepach bywa utrudnieniem doboru odpowiedniego sprzętu do wykonywanej pracy, na co zwrócili uwagę klienci w badaniach przeprowadzonych przez firmę Stanley.

Piły Stanley zostały pogrupowane w cztery nowe kategorie:

  • Carpenter – w tej kategorii znalazły się wszystkie piły płatnice, z dużym zębem. Są to narzędzia przeznaczone do tworzenia dużych konstrukcji. Znajdują zastosowanie podczas prac ciesielskich i dekarskich.
  • Heavy Duty – to linia pił ze średnim zębem, przeznaczonych do prac ogólnobudowlanych. Świetnie się sprawdzą podczas kompleksowych prac remontowych, a także w przydomowych warsztatach.
  • Fine Finish – jest grupą pił z małym, drobnym zębem hartowanym. W tym zbiorze znajdują się także piły z zębem niehartowanym typu JetCut, z trzema szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne ciecie w obu kierunkach. Takiego sprzętu używa się do prac meblarskich i wykończeniowych.
  • Specialty – w tej kategorii znajdują się wszystkie piły specjalne. Zalicza się do nich otwornice oraz piły do cięcia laminatów, płyt gipsowo – kartonowych, PCV i bloczków betonowych.

Równolegle z uszeregowaniem oferty pił, Stanley wyposażył w bimateriałową rękojeść również piły specjalne, co gwarantuje pewny uchwyt podczas piłowania. Zastosowanie trzech śrub mocujących brzeszczot do rękojeści zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy narzędziem.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.


2008-10-13


Komentarze

Rośliny cebulowe
Temat miesiąca
Rośliny cebulowe
Zobacz więcej
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.