Logo
Logo
Do góry

Stanley: Nowa systematyka pił

Producent narzędzi marki Stanley, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, posegregował wszystkie piły zgodnie z ich przeznaczeniem. Cztery nowe kategorie pił do drewna marki Stanley to: Carpenter, Heavy Duty, Fine Finish i Specialty.

Brak pogrupowania narzędzi w sklepach bywa utrudnieniem doboru odpowiedniego sprzętu do wykonywanej pracy, na co zwrócili uwagę klienci w badaniach przeprowadzonych przez firmę Stanley.

Piły Stanley zostały pogrupowane w cztery nowe kategorie:

 • Carpenter – w tej kategorii znalazły się wszystkie piły płatnice, z dużym zębem. Są to narzędzia przeznaczone do tworzenia dużych konstrukcji. Znajdują zastosowanie podczas prac ciesielskich i dekarskich.
 • Heavy Duty – to linia pił ze średnim zębem, przeznaczonych do prac ogólnobudowlanych. Świetnie się sprawdzą podczas kompleksowych prac remontowych, a także w przydomowych warsztatach.
 • Fine Finish – jest grupą pił z małym, drobnym zębem hartowanym. W tym zbiorze znajdują się także piły z zębem niehartowanym typu JetCut, z trzema szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne ciecie w obu kierunkach. Takiego sprzętu używa się do prac meblarskich i wykończeniowych.
 • Specialty – w tej kategorii znajdują się wszystkie piły specjalne. Zalicza się do nich otwornice oraz piły do cięcia laminatów, płyt gipsowo – kartonowych, PCV i bloczków betonowych.

Równolegle z uszeregowaniem oferty pił, Stanley wyposażył w bimateriałową rękojeść również piły specjalne, co gwarantuje pewny uchwyt podczas piłowania. Zastosowanie trzech śrub mocujących brzeszczot do rękojeści zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy narzędziem.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

2008-10-13


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Katalog roślin
TUJE
Na czasie
TUJE
Zobacz więcej
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51646
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => jak-dobrze-ulozyc-bukiet
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51140
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => miejskie-tropiki-mieszkanie-w-trendzie-urban-jungle
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu