Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Libet: Budowlana Firma Roku 2011

Dynamiczny rozwój i wysoka pozycja na rynku to kryteria, które decydowały o przyznaniu Libetowi tytułu Budowlanej Firmy Roku 2011. Jednocześnie Firma otrzymała specjalne wyróżnienie za skuteczne zarządzanie firmą.

Budowlana Firma Roku 2011 to nagroda przyznawana przez Redakcję oraz Radę Programową miesięcznika Builder najlepszym przedsiębiorstwom branży budowlanej. Firmy te wyróżniają się konkurencyjną ofertą, innowacyjnymi produktami, wysoką pozycją rynkową oraz dużą tempem wzrostu. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazł się również Libet - producent kostki brukowej i płyt tarasowych premium.

Wyróżnienie specjalne dla firmy Libet

- Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce najbardziej dynamicznych firm polskiej branży budowlanej - mówi Thomas Lehmann, Prezes Libet S.A. - Nominacje przyznane przez środowisko są dla nas szczególnie cenne, ponieważ potwierdzają skuteczność decyzji biznesowych podejmowanych w Spółce.

Firma została także doceniona za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe w 2011 roku.

- Sądzę, że ta nominacja to przede wszystkim zasługa pracowników Libetu - twierdzi Thomas Lehmann. - To ich zaangażowanie na co kształtuje sukces naszego przedsiębiorstwa Jestem im za to ogromnie wdzięczny.

Tegoroczna Gala Builder Awards 2012, na której wręczono wyróżnienia Budowlanej Firmy Roku 2011, odbyła się 1 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

źródło i zdjęcia: Libet


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu