Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Libet: Budowlana Firma Roku 2011

Dynamiczny rozwój i wysoka pozycja na rynku to kryteria, które decydowały o przyznaniu Libetowi tytułu Budowlanej Firmy Roku 2011. Jednocześnie Firma otrzymała specjalne wyróżnienie za skuteczne zarządzanie firmą.

Budowlana Firma Roku 2011 to nagroda przyznawana przez Redakcję oraz Radę Programową miesięcznika Builder najlepszym przedsiębiorstwom branży budowlanej. Firmy te wyróżniają się konkurencyjną ofertą, innowacyjnymi produktami, wysoką pozycją rynkową oraz dużą tempem wzrostu. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazł się również Libet - producent kostki brukowej i płyt tarasowych premium.

Wyróżnienie specjalne dla firmy Libet

- Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce najbardziej dynamicznych firm polskiej branży budowlanej - mówi Thomas Lehmann, Prezes Libet S.A. - Nominacje przyznane przez środowisko są dla nas szczególnie cenne, ponieważ potwierdzają skuteczność decyzji biznesowych podejmowanych w Spółce.

Firma została także doceniona za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe w 2011 roku.

- Sądzę, że ta nominacja to przede wszystkim zasługa pracowników Libetu - twierdzi Thomas Lehmann. - To ich zaangażowanie na co kształtuje sukces naszego przedsiębiorstwa Jestem im za to ogromnie wdzięczny.

Tegoroczna Gala Builder Awards 2012, na której wręczono wyróżnienia Budowlanej Firmy Roku 2011, odbyła się 1 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

źródło i zdjęcia: Libet


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu