Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Libet: Budowlana Firma Roku 2011

Dynamiczny rozwój i wysoka pozycja na rynku to kryteria, które decydowały o przyznaniu Libetowi tytułu Budowlanej Firmy Roku 2011. Jednocześnie Firma otrzymała specjalne wyróżnienie za skuteczne zarządzanie firmą.

Budowlana Firma Roku 2011 to nagroda przyznawana przez Redakcję oraz Radę Programową miesięcznika Builder najlepszym przedsiębiorstwom branży budowlanej. Firmy te wyróżniają się konkurencyjną ofertą, innowacyjnymi produktami, wysoką pozycją rynkową oraz dużą tempem wzrostu. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazł się również Libet - producent kostki brukowej i płyt tarasowych premium.

Wyróżnienie specjalne dla firmy Libet

- Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce najbardziej dynamicznych firm polskiej branży budowlanej - mówi Thomas Lehmann, Prezes Libet S.A. - Nominacje przyznane przez środowisko są dla nas szczególnie cenne, ponieważ potwierdzają skuteczność decyzji biznesowych podejmowanych w Spółce.

Firma została także doceniona za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe w 2011 roku.

- Sądzę, że ta nominacja to przede wszystkim zasługa pracowników Libetu - twierdzi Thomas Lehmann. - To ich zaangażowanie na co kształtuje sukces naszego przedsiębiorstwa Jestem im za to ogromnie wdzięczny.


Tegoroczna Gala Builder Awards 2012, na której wręczono wyróżnienia Budowlanej Firmy Roku 2011, odbyła się 1 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

źródło i zdjęcia: Libet


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 47, Sentencja nr:6
Tydzień 47, Sentencja nr:6
Kolumnowe odmiany iglaków trzeba szczelnie obwiązać sznurkiem a bardziej wrażliwe odmiany owinąć agrowłókniną, aby ciężar śniegu nie wyłamał gałązek.
Tydzień 47, Sentencja nr:5
Tydzień 47, Sentencja nr:5
Opadające liście należy usówać również z niższych krzewów. W tym celu możemy użyć miotłograbi o miękkich, sprężystych zębach lub odkurzacza ogrodowego (elektrycznego lub spalinowego).
Tydzień 47, Sentencja nr:4
Tydzień 47, Sentencja nr:4
Przykryjmy miejsca, gdzie we wrześniu lub październiku zostały posadzone cebulki roślin kwitnących wiosną. Najlepsza do tego celu będzie kora lub torf (warstwa grubości 2–4-cm), gałązki świerkowe, suche liście lub słoma.
Tydzień 47, Sentencja nr:3
Tydzień 47, Sentencja nr:3
Po pierwszych przymrozkach, zanim ziemia w ogrodzie zamarznie, trzeba zabezpieczyć rośliny wrażliwe na mróz. Wokół bylin, które mogą przemarznąć pokryjmy glebę korą, liśćmi lub obornikiem (ściółkowanie zapobiega wahaniom temperatury w glebie i sprzyja utrzymaniu jej wilgotności). Rośliny można także okrywać gałązkami sosnowymi lub...
Tydzień 47, Sentencja nr:1
Tydzień 47, Sentencja nr:1
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Twoja strona ogrodu