Logo
Logo

Nożyczki z recyklingu – kultowy produkt Fiskars w nowej odsłonie

Fiskars prezentuje nową kolekcję nożyczek ReNew, która powstała w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób w zakresie dbałości o naszą planetę. Starannie zaprojektowane, wysokiej jakości nożyczki, wykonane zostały z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadających się do ponownego przetworzenia. Wyprodukowane w sposób zrównoważony w Finlandii, nożyczki ReNew są testowane ręcznie, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, komfortu i wydajności. Ten produkt to innowacja na miarę XXI wieku.

Nożyczki ReNew zostały zaprojektowane tak, aby służyły niezawodnie przez długie lata. Nowy produkt przełamuje wszelkie dotychczasowe schematy i pokazuje zaangażowanie Fiskars na rzecz zrównoważonych produktów dla domu i ogrodu. Co decyduje o ich unikalności?
Oto najważniejsze fakty:

1. Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadających się do ponownego przetworzenia

Rączki nożyczek wykonane są z innowacyjnego, biokompozytowego materiału, który składa się w 66% z plastiku pochodzącego z recyklingu odpadów konsumenckich i w 34% z włókien celulozowych, zaś ostrza z przetworzonej stali nierdzewnej w 85 – 95%. W praktyce oznacza to, że do ich produkcji zostały wykorzystane zarówno odpady konsumenckie, jak i zrównoważone alternatywy dla surowców kopalnianych. Dodatkowo, wszystkie opakowania wytworzono w 100% z odzyskanych i odnawialnych włókien papieru.

2. Wyprodukowano w Finlandii

Nożyczki Fiskars ReNew są produkowane w fabryce Billnäs w Finlandii. Fabryka posiada certyfikat ISO i spełnia najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony środowiska i ludzi.

3. Testowane ręcznie

Każda pojedyncza para nożyczek przed opuszczeniem fabryki jest testowana ręcznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Nożyczki Fiskars ReNew

Kolekcja ReNew składa z 7 par nożyczek
, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy w domu, biurze, ogrodzie czy pracowni krawieckiej. Wśród nich znajdziemy nożyczki uniwersalne (24 cm, 21 cm, 17 cm), ząbkowane ogrodowe i kuchenne (21 cm), jak również hobbystyczne (13 cm), do nitek (13 cm) i paznokci (10 cm). Każdy szczegół nożyczek został starannie dopracowany, aby zapewnić komfort pracy i precyzję cięcia, a wszystko z poszanowaniem natury.

Źródło: materiały prasowe Fiskars

Tagi
Powiązane tematy