Logo
Logo
39
Okazje

3w1: grabie, szufla i sito – nowość od Gardeny

Szufla do liści GARDENA combisystem to nowość, która z pewnością zachwyci Cię swoją wszechstronnością. Może być stosowana we wszystkich obszarach ogrodu i przez cały sezon.

 

GARDENA combisystem szufla do liści to wszechstronne narzędzie do wykorzystania w ogrodzie przez cały sezon. Można za jego pomocą grabić, zgarniać, a nawet przesiewać! Przekona Cię do siebie mnogością zastosowań. Teraz możesz wydajnie grabić i zbierać różne materiały.

Grabienie liści czy zbieranie ścinków żywopłotu szufla do liści przyda się w wielu miejscach w ogrodzie. Zgarniaj ścinki trawy czy ziemię i jednym ruchem nabieraj je na szuflę. Szufla do liści świetnie sprawdzi się także przy zbieraniu opadłych owoców. A to jeszcze nie wszystko: dzięki funkcji sita, podczas sadzenia czy przesadzania można przesiewać ziemię, oddzielając od niej niewielkie gałązki.

Szufla 3w1 to przydatne narzędzie może służyć do grabienia, przesypywania i przesiewania.

Niezwykle praktyczne złącze combisystem umożliwia łatwe mocowanie szufli do liści do różnych trzonków z rodziny combisystem. Wybierz najbardziej odpowiednią długość dla siebie i dostosuj szuflę do swoich potrzeb. Trzonek może być z drewna, aluminium, a nawet teleskopowy to Ty decydujesz, co Ci się najbardziej przyda.

Koniec z pochylaniem pleców: możesz bez trudu zagarniać ziemię do pojemnika w wygodnej pozycji stojącej. Szufla do liści jest od razu gotowa do pracy, a niewielki rozmiar ułatwia jej przechowywanie. Odporne tworzywo sztuczne, wysokiej jakości i sztywne, zapewnia szufli trwałość i wytrzymałość. GARDENA podkreśla wysoką jakość, udzielając na ten produkt gwarancji na 25 lat.

3w1: grabie, szufla i sito – nowość od Gardeny

Dlaczego warto wybrać szuflę 3w1 od Gardeny?

 • Pomysłowa funkcja 3w1
  To przydatne narzędzie może służyć do grabienia, przesypywania i przesiewania.
 • Uniwersalne narzędzie
  Szufla do liści jest wszechstronnym narzędziem do zgarniania i zbierania różnych materiałów: trawy, ścinków żywopłotu, pozostałości po aeracji trawnika, ziemi, liści itp. Funkcja przesiewania umożliwia oddzielenie kamieni i gałązek od ziemi.
 • Uniwersalny system
  Stanowiąca część przemyślanego systemu combisystem marki GARDENA szufla do liści może być łączona z różnymi trzonkami: drewnianymi i aluminiowymi, teleskopowymi, ergoline i innymi.
 • Jakość, którą docenisz
  Pracując w ogrodzie możesz zaufać szufli do liści, wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Gardena_logo

Tagi
 
Warto przeczytać
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu