Praca w redakcji portalu ZielonyOgrodek.pl i magazynu Gardeners` World Polska

Szukamy kreatywnej osoby do redakcji działu ogrodniczego. Mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub dziennikarskie oraz doświadczenie w branży i znajomość roślin. Praca w redakcji portalu ZielonyOgrodek.pl i magazynu Gardeners` World Polska.

OFERTA NIEAKTUALNA!

W tej chwili nie szukamy nowych pracowników, jednak możesz wysłać nam swoje CV. Odezwiemy się do wybranych osób!

Skontaktuj się z nami!

Czego oczekujemy

- lekkiego pióra, głowy pełnej pomysłów, wyczucia estetyki i stylu;
- otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
- samodzielności i dobrej organizacji pracy;
- dobrej znajomości języka angielskiego.

Główne obowiązki

- pomoc w pracy redakcji portalu ZielonyOgrodek.pl i magazynu Gardeners` World Polska;
- redagowanie i wstawianie tekstów na portal internetowy;
- tłumaczenie tekstów z jęz. angielskiego;
- kontakty z firmami zewnętrznymi;
- udział w targach ogrodniczych.

Co gwarantujemy

- pracę w młodym i doświadczonym zespole;
- elastyczne formy zatrudnienia;
- możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy;
- ciekawe wyzwania zawodowe.

Aplikacje oraz ewentualne przykładowe teksty prosimy przesyłać na adres [email protected] w tytule wpisując „REDAKTOR”.