Logo
Logo
Okazje

Gardena: Narzędzia do czyszczenia mebli ogrodowych, kamiennych posadzek, drewnianych tarasów

Jeśli mamy już za sobą jesienne porządki w ogrodzie, takie jak wygrabienie trawnika, przycięcie krzewów i zasadzenie cebulek - oznacza to, że nadszedł czas na przygotowanie ogrodu do zimowego spoczynku. Jest to idealny moment na konserwację mebli ogrodowych, drewnianych tarasów, czyszczenie kamiennych posadzek oraz przygotowanie szklarni do kolejnego zimowego sezonu. Dzięki produktom czyszczącym na mokro, prace porządkowe wokół domu i w ogrodzie będą błyskawiczne i nie sprawią żadnych trudności.

 

Original GARDENA Cleansystem

Wiaderko z wodą, gąbka i detergent zamknięte w jednym systemie czyszczącym? O takim sprzęcie z pewnością marzy wiele osób zabierających się za świąteczne porządki. Rozwiązaniem jest Original GARDENA Cleansystem. Za jego pomocą można z łatwością umyć taras, zewnętrzną powierzchnię okien, meble ogrodowe, fugi lub samochód. Wśród różnorodnych trzonków, szczotek i myjek można znaleźć takie, które idealnie nadają się do delikatnych powierzchni (np. szklanych) czy odpornych na czyszczenie.

Wszystkie trzonki przepływowe GARDENA zostały wyposażone w dozowniki na środki do mycia i bezstopniową regulację. Posiadają również zamykany przepływ do czystej wody i rozprowadzania środków pielęgnacyjnych. Teleskopowy trzonek przepływowy możemy rozsunąć aż do 260 cm długości, dzięki czemu zdołamy umyć wyżej znajdujące się okno, bez potrzeby wspinania się na drabinę. W skład Cleansystem wchodzi kilka końcówek do czyszczenia różnych powierzchni (min. do płukania, mycia i szorowania), dla jeszcze lepszych rezultatów.

Narzędzia do czyszczenia Narzędzia do czyszczenia

Usuwanie ciężkich zabrudzeń z narzędzi ogrodowych, bram garażowych, małych mebli ogrodowych czy wąskich i ciasnych pomieszczeń zawsze sprawia wiele problemów. Aby ułatwić sobie to zadanie, wystarczy podłączyć do węża poręczną, wąską szczotkę przepływową do szorowania GARDENA, idealną do gruntownego czyszczenia opornych powierzchni i…. rozpocząć mycie.

Czyszczenie na mokro ułatwią:

  • GARDENA trzonki teleskopowe - zostały wyposażone w elementy przyłączeniowe Original GARDENA System. Służą do przedłużenia wszystkich narzędzi przyłączeniowych Cleansystem. Zapewniają prostą technikę łączenia poprzez przekręcenie. Dozownik środków pielęgnacyjnych jest odporny na uszkodzenia. Trzonki wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu są lekkie i stabilne. Dodatkowo pokryte są przyjemną w dotyku powłoką z tworzywa sztucznego, zapobiegającą ślizganiu się w dłoni i izolującą od niskiej temperatury wody. Dostępne w 3 wersjach: długość 90 i 150 cm, oraz teleskopowy o długości od 155 do 260 cm.
  • GARDENA komfortowa szczotka do szorowania - idealna do czyszczenia tarasów, ścieżek, wjazdów do garażu itp. Wyposażona jest w elementy przyłączeniowe Original GARDENA System. Różne długości włosia zapewniają intensywne działanie czyszczące, szczególnie na nierównym podłożu, w fugach i zagłębieniach. Specjalna płaska dysza i kant usuwają uporczywe zanieczyszczenia.
  • GARDENA ręczna szczotka do szorowania - służy do gruntownego czyszczenia opornych powierzchni np. narzędzi ogrodowych, pojemników na śmieci, kaloszy itd. Wyposażona jest w elementy przyłączeniowe Original GARDENA System. Elastyczny, płaski korpus szczotki ułatwia czyszczenie wąskich miejsc. Posiada możliwość stosowania wkładów mydlanych.
Narządzia do czyszczenia Narzędzia do czyszczenia


źródło i zdjęcie: Gardena

Tagi
Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022
Zamów z darmową dostawą do domu!