Logo
Logo
13
Okazje

Ekologiczna alternatywa dla doniczek plastikowych od Ceres na Targach Zieleń to Życie & Flower Expo Polska w Warszawie

Rozwiązania dla szkółek i gospodarstw ogrodniczych – firma Ceres International od ponad 20 lat ulepsza swoją ofertę sprzedażową. Pojawiły się w niej między innymi tak zwane PAPER POTY, czyli wykonane z biodegradowalnych materiałów doniczki, które pozwalają na ograniczanie ilości plastiku stosowanego na plantacjach. Te oraz wiele innych nowości Ceres zaprezentuje już 2-4 września na targach Zieleń to Życie & Flower Expo w Warszawie.

 

– „Chcemy, aby ogrodnicy mogli dowiedzieć się więcej na temat naszych flagowych produktów i ich możliwości” – mówi Michał Stuchlik. Na stoisku targowym w Warszawie zaprezentowany będzie między innymi SAN TOP – innowacyjny mulcz. – „Jesteśmy otwarci na rozmowę z klientami. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska. Eksperci chętnie opowiedzą Państwu o naszych produktach” – kontynuuje.

Obecność CERES na Targach Zieleń to Życie & Flower Expo w Warszawie to prezentacja wciąż poszerzającego się asortymentu. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i prezentuje nowości – także te, które służą nie tylko ogrodnikom, ale i planecie, jak na przykład PAPER POTY wykonane z cienkiej otoczki celulozowej, która w pełni ulega biodegradacji w środowisku naturalnym.

–„Z przyjemnością zaprezentujemy nasze substraty i podłoża do produkcji oraz PAPER POTY” – mówi dalej Michał Stuchlik. PAPER POTY znalazły już swoje stałe miejsce w produkcji materiału szkółkarskiego i są rozwiązaniem zapewniającym najlepsze ukorzenianie roślin. Jest to produkt, który może zrewolucjonizować produkcję roślin i ograniczyć ilość plastikowych opakowań. Wykonane przez Ceres testy, których wyniki będzie można zobaczyć na targach wskazują, że PAPER POT jest ekologiczną alternatywą i dzięki jego zastosowaniu można wyeliminować plastikowe doniczki stosowane w produkcji, co w najbliższych latach stanie się priorytetem w wielu gospodarstwach.

PAPER POTY – doniczki z papieru od firmy Ceres

Ceres pokaże także najwyższej jakości MULTIPLATY, czyli wielodoniczki. W gospodarstwach stanowią one niezbędne akcesorium ogrodnicze, stąd chęć nieustannego rozwoju oferty Ceres w tej kategorii produktowej –„Nasza współpraca z HerkuPlast rozwija się dynamicznie, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom multiplaty, które spełnią ich wszystkie oczekiwania i jednocześnie usprawnią i ułatwią proces produkcji roślin” – dodaje Michał Stuchlik, Dyrektor Działu Handlowego Ceres International Sp. Z o.o.

Podczas targów Zieleń to Życie & Flower Expo Polska Ceres zaprezentuje także nowości ze swojej oferty. Wśród nich znajdą się wysokiej jakości instrumenty do wykonywania pomiarów parametrów chemicznych podłoży, czyli pH-metry i EC-metry oraz inne urządzenia pomiarowe. Nowoczesne ogrodnictwo wymaga także rozwiązań ułatwiających codzienną pracę, pojawią się więc etykiety w wielu typach i rozmiarach oraz specjalistyczne noże Tina – wszystko to z myślą o usprawnieniu funkcjonowania gospodarstw i utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Poszerzenie gamy produktów z pewnością ułatwi pracę wielu ogrodnikom.

Targi Zieleń to Życie & Flower Expo Polska odbędą się w dniach 2-4 września w Warszawie w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Ceres zaprasza na stoisko 12 w Hali 1.

O Ceres International Sp. z o.o.

Ceres jest firmą działającą na rynku ogrodniczym od 20 lat. Teraz nabiera rozpędu, dzieli się wiedzą, służy radą. Wszystko dla ciągłego rozwoju, doskonalenia oferowanych produktów i budowania coraz lepszej relacji z klientem.

W Ceres przygotowywane są podłoża własnej produkcji. Dzięki bezpośrednim zakupom składników z takich krajów jak Sri Lanka, Indie, Litwa, Łotwa, Białoruś i stałej współpracy z dostawcami gwarantowana jest najwyższa jakość produkowanych podłoży w bardzo dobrej cenie.

Ceres posiada technologię oczyszczania włókna kokosowego importowanego ze Sri Lanki i Indii. Firma osiągnęła jakość odpowiadającą holenderskiej normie RHP.

2021-08-31
Źródło: Informacja prasowa Ceres International Sp. z o.o. 

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2022
Zamów z darmową dostawą do domu!