Logo
Logo

Nowoczesny stół ogrodowy 3w1 – jeden mebel kilka funkcji!

Niebanalny, wielofunkcyjny i estetyczny. A przede wszystkim wykonany z solidnych materiałów. Stół potrzebny jest w każdym ogrodzie. Jeśli jednak masz niewiele miejsca, a chcesz by spełniał kilka funkcji, wybierz model 3w1 oferowany przez markę Lissy. Pozwala nie tylko wygodnie biesiadować, ale też spędzać czas z najbliższymi grając w ping-ponga lub bilard.

NOWOŚĆ w aranżacji ogrodu
Lissy 3w1 | Jeden stół, wiele korzyści

Od wiosny do jesieni większość czasu spędzamy w ogrodzie – nie tylko na pracach przy pielęgnacji roślin, ale też na przyjemnościach – biesiadowaniu z przyjaciółmi przy stole ogrodowym, zabawie z dziećmi czy odpoczynku z filiżanką kawy lub herbaty i ulubioną lekturą. Wiele osób lubi też we własnym ogrodzie aktywnie spędzać wolny czas, na przykład grając z przyjaciółmi w ping-ponga czy w bilard (często właśnie dlatego go zakładamy i dbamy o to, by wyglądał jak najlepiej). Osoby pracujące zdalnie coraz częściej chcą mieć blisko stanowiska pracy także miejsce, w którym będą mogły się zrelaksować i poruszać na świeżym powietrzu.

Ogrodowe stoły bilardowe 3w1 to oszczędność miejsca i możliwość spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu i w ruchu. Zmieniają swoje funkcje w prosty sposób dzięki dodatkowym blatom. Jeden wielofunkcyjny mebel pozwala oszczędzić miejsce w ogrodzie, na tarasie czy w ogrodowej altanie.

Jednak czy możliwe jest korzystanie ze wszystkich tych aktywności posiadając tylko niewielki ogród lub taras przy domu? Oczywiście, nawet na niewielkiej przestrzeni można postawić ogrodowy stół. Należy do podstawowego zestawu wyposażenia ogrodu. Ale czy jeden stół może spełnić tak wiele funkcji? Marka Lissy oferuje stoły ogrodowe 3w1, które pozwalają spełnić marzenia najbardziej wymagających właścicieli ogrodów.

stół ogrodowy Lissy 3w1 dla wymagających california outdoor
Stół ogrodowy 3w1
CALIFORNIA OUTDOOR
Idealny stół 3w1 na taras, do ogrodu lub do wykorzystania w przestrzeni publicznej. Wykonany z drewna bukowego impregnowanego na złoty kolor. Dzięki dodatkowym blatom może stać się stołem do biesiadowania (wodoodporny blat grubości 16 mm) lub do gry w tenisa stołowego, czyli ping-ponga (blat nieodporny na działanie wody). Stół bilardowy wyposażony jest w sukno marki Simonis, odporne na działanie wody oraz promieni UV.
Wymiary zewnętrzne: 236 cm x 136 cm | Wymiary pola gry: 198 cm 99 cm
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE!

Idealny stół ogrodowy | Jaki wybrać?

Meble ogrodowe i meble tarasowe w polskich warunkach klimatycznych muszą być odporne na wiele czynników. Poza podstawową cechą, którą bierzemy pod uwagę przy zakupie mebli do ogrodu czy na taras, czyli estetyką, muszą być przede wszystkim trwałe i funkcjonalne. Powinny być wykonane z solidnych materiałów, odpornych na działanie deszczu, wiatru, promieni UV oraz zmiany temperatury.

Decydując się na zakup mebli ogrodowych warto też pamiętać o doborze materiału. Wszystkie elementy małej architektury powinny pasować do stylu naszego ogrodu oraz domu. W ogrodzie nowoczesnym czy minimalistycznym sprawdzi się stół metalowy, a w ogrodzie leśnym, angielskim czy rustykalnym lepiej wyglądać będzie mebel wykonany z drewna.

Nowoczesny stół ogrodowy 3w1 to relaks i rozrywka na świeżym powietrzu. Przy wygodnym stole w sezonie możemy i pracować, i spędzać miło czas. Zabawa z dziećmi i przyjaciółmi (gra w bilard czy ping-ponga), relaksuje, integruje oraz jest doskonałym sposobem na odciągnięcie dzieci od elektroniki.

Miejsce na stół: ogród lub taras

Zanim wybierzesz odpowiedni stół ogrodowy, pasujący do Twojego stylu, przygotuj odpowiednie miejsce przy domu. Najczęściej ogrodowe życie toczy się na tarasie (zwróć uwagę na to, czy wokół stołu będzie można wygodnie siedzieć i jest dostateczna ilość miejsca, by przesunąć krzesła lub ławki). Staraj się nie stawiać wokół stołu ogrodowego zbyt wielu drobnych donic z roślinami, aby goście nie potrącali ich podczas letnich przyjęć.

Pod stół ogrodowy, stół bilardowy lub stół do tenisa, który będzie stał w dalszej części ogrodu przygotuj równe miejsce. Dla własnej wygody warto, by jego lokalizacja była dobrze skomunikowana z tarasem bądź wejściem do domu. Blisko stołu znajdującego się wśród roślin nie powinny znajdować się gatunki trujące roślin (często biesiadnikami są małe dzieci), ani kłujące. Dobrze jest umieścić komplet ogrodowych mebli w lekkim cieniu, by w czasie upałów móc schować się przed gorącymi promieniami słońca, a gra w bilard lub ping-ponga na świeżym powietrzu stała się czystą przyjemnością.

Planując rabaty wokół stołu ogrodowego, pamiętajmy, by dobrać trochę roślin zimozielonych (iglastych lub liściastych), krzewy i byliny kwitnące od wiosny do jesieni oraz kilka okazów o przyjemnie pachnących kwiatach i przykuwających uwagę pięknymi kolorami (w maju przyjemnie będzie odpoczywać wśród lilaków, latem obok miejsca do wypoczynku zawsze dobrze wyglądają róże, a jesienią astry, rozchodniki i hortensje).

stół ogrodowy Lissy 3w1 dla wymagających  vermount outdoor
Stół ogrodowy 3w1
VERMONT OUTDOOR
Elegancki stół 3w1 do ogrodu lub na taras, idealny do wyposażenia restauracji czy kawiarni, na postumencie z metalu malowanego proszkowo z ramą z buka malowanego na złoty kolor. Posiada blat z wodoodpornej sklejki (16 mm grubości). Sukno marki Simonis jest odporne na działanie promieni UV i wody. Mebel wyposażony jest w kamienną płytę grającą z łupka włoskiego. Blaty można w łatwy sposób zmieniać i podwieszać na uchwytach.
Wymiary zewnętrzne: 238 cm x 138 | Wymiary pola gry: 198 cm x 99 cm
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I KUP ONLINE!

Stylowa moda na funkcjonalność

Po meble ogrodowe 3w1 sięga coraz więcej właścicieli ogrodów i tarasów. Głównie ze względu estetykę i funkcjonalność. Jako stoły biesiadne mają wodoodporne blaty, więc mogą stać na zewnątrz o każdej porze roku. Jednak typowy stół biesiadny w łatwy sposób można przekształcić w stół bilardowy – w czasie weekendu, letnich przyjęć w ogrodzie czy grilli partyjkę bilarda można rozegrać dzięki temu nie wychodząc z własnego ogrodu, o każdej porze!

Na tym nie koniec – dzięki blatom na stół bilardowy, ogrodowy stół można przekształcić w stół do tenisa (ping-ponga), przyjemną i emocjonującą grę, do której wystarczy niewiele miejsca i która świetnie uatrakcyjni przyjęcie pod chmurką.

Stół 3w1 – jeden mebel kilka funkcji!
Do ogrodu i na taras, do bilarda i ping-ponga

Większość z nas dysponuje niewielką przestrzenią wokół domu. W ogrodzie musimy móc postawić jeden lub dwa samochody, zmieścić grządki z warzywami, rabaty pełne roślin ozdobnych, miejsce do zabaw dla dzieci, oczko wodne i przestrzeń użytkową (altana śmietnikowa, składzik na narzędzia czy garaż).

Aby jak najlepiej wykorzystać każdy centymetr ogrodu, warto sięgnąć po nowoczesne meble ogrodowe o wielu funkcjach. Stół ogrodowy 3w1 marki Lissy może być nie tylko zwykłym stołem, ale daje się przekształcić w stół do tenisa (ping-ponga) lub stół bilardowy.

Stół 3w1 to jeden mebel, który daje mnóstwo korzyści

✔ trwałość
✔ nowoczesny design
✔ oszczędność miejsca
✔ możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu
✔ relaks i integracja 

Artykuł powstał we współpracy z marką Lissy.
Więcej informacji znajdziesz na: www.lissy.pl

Autor
Nowoczesny stół ogrodowy 3w1 – jeden mebel kilka funkcji!
Nowoczesny stół ogrodowy 3w1 – jeden mebel kilka funkcji!
Redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl

Portal ZielonyOgrodek.pl prowadzony jest przez doświadczony zespół redakcyjny. Tworzymy dla Was treści z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim dzielimy się naszymi pomysłami i ogrodowym doświadczeniem.

Powiązane tematy