Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2020
12
Do góry

"ATAK Gigantów" Festiwal Roślin Owadożernych, Lublin 2020 | ODWOŁANE

06 Cze

2020

Targi, wystawy
Lublin
Targi Lublin S.A. ul. Dworcowa 11

ATAK Gigantów – Festiwal Roślin Owadożernych 2020 odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2020 r. w Lublinie.

Przyjdź do bajecznego, zielonego świata wypełnionego magiczną opowieścią o niesamowitych gigantach. Udaj się w dziką podróż do fascynującej krainy wygłodniałych potworów. Zobacz co potrafią, a nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom! Atak Gigantów to fantastyczna przygoda odkrywania tajemnic i piękna natury. W świecie flory nie brakuje genialnych inżynierów, specjalistów od odliczania czasu, a nawet tych, którzy potrafią stworzyć własne bungee! Wszystkich tych bohaterów poznasz razem z nami!

Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Krótko mówiąc, gigantyczne show nadchodzi!

W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiona specjalna, dodatkowa strefa, w której będzie można kupić ciekawe i nietypowe rośliny owadożerne, prosto od hodowców.

Festiwalowi towarzyszy Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów.

 

► Uwaga! Aktualizacja w związku z panującym zagrożeniem ze strony pandemii: Wydarzenie zostało odwołane. Organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o zmianie terminu wystawy. Odbędzie się ona w Targach Lublin w dniach 13-14 marca 2021 roku.

Więcej informacji

 
Nadchodzące wydarzenia
11 Mar
Nadarzyn
Wieści z branży
Twoja strona ogrodu