GARDENIA 2017: Fotorelacja z Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Targi GARDENIA 2017 w obiektywie. Zobacz na filmie, co działo się dniach 2-4 marca 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Posłuchaj
00:00

Targi GARDENIA mają swoich zwolenników i przeciwników. Jednych zachwycają i karmią inspiracjami, dla innych są festiwalem kiczu. Warto tam być choćby raz, aby wyrobić sobie własną opinię. Zobaczcie sami i oceńcie, czy warto pojechać tam za rok. Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

2017-03-06


☺️ Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera. Odwiedź nas na Facebooku, Instagramie, Pintereście, YouTube oraz na forum ogrodniczym. Zajrzyj także do naszego sklepu ogrodniczego.

Prezentownik 2025. Ponad 40 pomysłów na upominki nie tylko dla ogrodników
Polecamy
Porady na ten tydzień
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Niektóre rośliny domowe (skalnica, agapant) warto przenieść do pomieszczenia, w którym temperatura nie przekracza 10-12°C (zimą w mieszkaniu temperatura często jest bowiem zbyt wysoka, a powietrze suche).
Przeczytaj także
Zimowanie roślin domowych: jak je pielęgnować po sezonie? Jak pielęgnować kwiaty doniczkowe zimą? Kilka prostych zasad Sezon grzewczy i rośliny doniczkowe. Jak zadbać o domową dżunglę zimą? Na zimę przestawiasz rośliny w inne miejsca w domu? Pamiętaj o tych krokach, by im nie zaszkodzić
Komentarze

Darmowy program
Projektowanie Ogrodu
wypróbuj online
Projektowanie ogrodu
Tagi
Sprawdź, co dziś czytają inni
Polecamy
Wszyscy to czytają. A Ty?