Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
Okazje

Gardenia 2017: Kompozycje kwiatowe i sprzęt ogrodniczy

Ogrodnictwo to nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Dlaczego? Pięknie zaaranżowany teren zieleni to rozkosz dla oka, ale też ukojenie dla duszy. Ogrodnictwo pomaga zapomnieć o troskach, a praca na świeżym powietrzu owocuje poczuciem, że robi się coś pożytecznego.

 

Pielęgnacja ogrodu potrafi być bardzo relaksującym zajęciem dla każdego, kto ma trochę wolnego czasu. Jednak opieka nad terenami zielonymi zajmuje dużo czasu i jest bardzo wymagająca. Jak skrócić czas prowadzonych prac? Z jakich narzędzi korzystać? W jaki sposób dobrać odpowiednie materiały do aranżacji balkonów, tarasów czy działek?

Odpowiedzi na te pytania (i na wiele innych) znajdziecie na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które obędą się w Poznaniu w dniach 2-4 marca 2017 roku.

Targi GARDENIA to setki ogrodniczych inspiracji, bardzo ciekawe kompozycje kwiatowe, pomysłowe elementy dekoracyjne, oryginalne gatunki drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych, nasiona traw i warzyw.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

Pawilony wystawiennicze wypełnią nowoczesne narzędzia, sprzęt ogrodniczy, akcesoria do nawadniania oraz elementy małej architektury ogrodowej. GARDENIA to także inspirujące spotkania ze specjalistami z branży ogrodniczej, jak Marek jezierski czy Maja Popielarska.

Jak co roku Targi GARDENIA składać się będą ze strefy wystawienniczej po brzegi wypełnionej nowościami na sezon 2017 oraz przestrzeni wydarzeń specjalnych, do których zaliczamy konferencje, warsztaty i pokazy na żywo.

Targom towarzyszyć będzie Kiermasz Roślin oraz „Pogotowie Projektowe”, które poprowadzą specjaliści z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Spotkanie z nimi to niepowtarzalna okazja, by zaprojektować wymarzony ogród oraz zasięgnąć porad z zakresu dobru roślin i metod ich sadzenia.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

2016-11-30
Więcej informacji na stronie organizatora: www.gardenia.mtp.pl

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT