Logo
Logo

Husqvarna: Różowe pilarki "do walki" z rakiem piersi

Październik to międzynarodowy miesiąc walki z rakiem piersi. Z tej okazji Husqvarna rusza z kampanią „Podziel się Mocą” i aukcją charytatywną pilarek-zabawek oraz specjalnej różowej pilarki H450. Środki z ich sprzedaży zasilą konto Fundacji Onkologicznej Alivia.

Aukcja charytatywna różowych zabawek i pilarek

Przez cały miesiąc w Autoryzowanych Punktach Dilerskich Husqvarna dostępne będą limitowane, różowe, zabawkowe pilarki Husqvarna (zdjęcie powyżej). 10 złotych ze sprzedaży każdej zabawki trafi na konto Fundacji Onkologicznej Alivia, która wspiera kobiety w walce z rakiem piersi.

Podziel się Mocą to kampania, z której jesteśmy szczególnie dumni. Walka z rakiem piersi to duży problem w naszym kraju, jak i na świecie. Cieszymy się, że przy okazji miesiąca walki z rakiem piersi, możemy wesprzeć podopiecznych Fundacji Alivia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia punktów sieci dilerskiej Husqvarna i zakupienia swojej „cegiełki” na ten szczytny cel. Taka zabawka jest pięknym symbolem dzielenia się mocą – powiedział Maciej Konieczny, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Husqvarna.

Limitowana pilarka Husqvarna H450

Różowe pilarki-zabawki to nie wszystko. Husqvarna przygotowała jeszcze jeden bardzo nietypowy produkt. Specjalnie na tę okazję powstały również oryginalne różowe modele pilarek H450. Produkt powstał w serii limitowanej i będzie dostępny m.in.: na aukcji charytatywnej prowadzonej przez serwis Allegro. Środki ze sprzedaży również zasilą konto fundacji Alivia.

Nasze podopieczne potrzebują mocy do walki z rakiem: potrzebują informacji o swojej chorobie, optymalnych sposobach i miejscach jej leczenia, potrzebują reprezentacji ich problemów wobec decydentów, często potrzebują też wsparcia finansowego, by udźwignąć koszty związane z chorobą i jej leczeniem w sytuacji przewlekłej niedyspozycji zawodowej.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni firmie Husqvarna za stworzenie fantastycznej inicjatywy, dzięki której zdrowi i silni mogą podzielić się mocą z chorymi na raka kobietami, wspierając nasze działania na rzecz tej grupy. Ta moc to pomoc na wagę życia – skomentowała Agata Polińska, wiceprezes fundacji Alivia.

2016-10-14
Tekst i zdjęcia: źródło – Husqvarna