Logo
Logo
54
Okazje

Sadzonki warzyw we wszystkich sklepach Lidl Polska!

Sieć Lidl wspiera trend samodzielności oraz zachęca klientów do podjęcia własnej uprawy warzyw. To doskonałe rozwiązanie uzupełniające domowe zapotrzebowanie na produkty, a przy okazji dobra zabawa na świeżym powietrzu dla wszystkich domowników, zwłaszcza dzieci. Już od poniedziałku, 12 kwietnia do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach sieci znajdziemy sadzonki warzyw.

 

Samodzielnie wyhodowane warzywa to alternatywa dla zakupionych plonów. Decydując się na takie rozwiązanie, przez cały czas mamy pod kontrolą nawadnianie oraz rozwój rośliny. Jest to doskonały sposób na uzupełnienie podstawowych potrzeb żywieniowych domowników. Dodatkowo angażując w uprawę dzieci uczymy je samodzielności, dobrych nawyków żywieniowych oraz stawiamy na zabawę na świeżym powietrzu.

W ofercie dostępne są sadzonki takich warzyw jak por, seler, kalarepa, sałata masłowa, sałata lodowa, sałata strzępiasta, pietruszka naciowa oraz szczypiorek. Sadzonki pochodzą od polskiego producenta – Grupy Mularski. Posiadają oznaczenie „Produkt polski”, które pozwala klientom na łatwe znalezienie artykułów wytworzonych w Polsce z użyciem polskich surowców. Wszystkie sadzonki dostępne są w zbiorczych opakowaniach, w cenie 14,99 zł/12 szt./1 opak.

2021-04-12
Źródło: Materiały prasowe

Warto przeczytać
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
Twoja strona ogrodu