Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

ZIELONA MAJÓWKA - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy do kolejnego konkursu fotograficznego ZIELONA MAJÓWKA. Obserwuj przyrodę w maju... fotografuj rośliny i owady w ogrodzie. Zdjęcia wstawiaj naszej galerii. 5 najpiękniejszych albumów wygra grę komputerową Twój Ogród.

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie biorą udział zdjęcia umieszczone na stronie galeria.zielonyogrodek.pl w dniach 1 maja - 20 maja 2012 roku.

W Konkursie biorą udział użytkownicy, którzy umieszczą na stronie galeria.zielonyogrodek.pl przynajmniej 5 zdjęć roślin i zwierząt w ogrodzie.

Każdy użytkownik może zarejestrować dowolną liczbę zdjęć w jednym albumie konkursowym pod nazwa MAJÓWKA.

galeria

Jakie są nagrody w konkursie?

Zwycięzcą nagrody głównej (gra komputerowa Twój Ogród) jest 5 osób, które zostaną wytypowana przez jurorów.

Twój Ogród - gra komputerowa

Twój Ogród to idealna gra dla miłośniczek i miłośników ogrodów. Podczas gry można uprawiać soczyste owoce, dorodne warzywa i pielęgnować kolorowe kwiaty.

Ogród można swobodnie projektować, aranżować i dowolnie upiększać sadząc ozdobne drzewka czy dodając różne elementy dekoracyjne.

Podczas gry do wykorzystania będzie wiele gatunków kwiatów, drzew, owoców i warzyw.

W każdym momencie można udać się na zakupy i za zarobione na sprzedaży plonów pieniądze kupić narzędzia ogrodnicze, nasiona czy nawóz.

Dzięki zakupionym przedmiotom prace ogrodowe będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.


Zapraszamy do zabawy.

Redakcja ZielonyOgrodek.pl redakcja@zielonyogrodek.pl

REGULAMIN KONKURSU „ZIELONA MAJÓWKA – KONKURS FOTOGRAFICZNY”


1. Organizator


Organizatorem konkursu pod nazwą "Twój Ogród - Twoja Galeria" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs "ZIELONA MAJÓWKA – KONKURS FOTOGRAFICZNY" jest organizowany w dniach: od 1 maja 2012 do 20 maja 2012 roku.

3. Zasięg terytorialny

Konkurs organizowany jest na terenie Polski. Jego przebieg ma miejsce stronie galeria.zielonyogrodek.pl.


4. Uczestnictwo

4.1 W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają konto na galeria.zielonyogrodek.pl.

4.2 W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3 Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. W konkursie biorą udział zdjęcia umieszczone na stronie galeria.zielonyogrodek.pl w dniach 1 maja - 20 maja 2012 roku.

5.2.W Konkursie biorą udział użytkownicy, którzy umieszczą na stronie galeria.zielonyogrodek.pl przynajmniej 5 zdjęć roślin i zwierząt w ogrodzie.

5.3. Każdy użytkownik może zarejestrować dowolną liczbę zdjęć w jednym albumie konkursowym pod nazwa MAJÓWKA.


5.4. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest jednoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia, że jest autorem załączonego zdjęcia, że posiada do niego wszelkie prawa autorskie i nie istnieją żadne przeciwwskazania prawne lub faktyczne do jego zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora konkursu. W wypadku gdyby oświadczenie uczestnika okazało się niezgodne z prawdą, Uczestnik zobowiązuje się zaspokoić wszelkie roszczenia osób trzecich oraz naprawić wszelkie spowodowane tym szkody.

5.6. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat.

5.7. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem nieodwołalnej zgody na nieograniczone korzystanie z nadesłanego zdjęcia lub jego fragmentów przez Organizatora konkursu. Zgoda ta dotyczy w szczególności publikacji w prasie i na stronie internetowej.

5.8. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęć, które:

a. naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa;


b. są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub mogą być uznane za obelżywe, kojarzyć się z przemocą lub rasizmem i innymi przejawami dyskryminacji;

c. odnoszące się do polityki, religii, hazardu, alkoholu, wyrobów tytoniowych;

d. zawierają pornografię zarówno osób dorosłych, jak i dzieci;

e. zawierają wizerunki osób powszechnie znanych, w szczególności aktorów, muzyków, sportowców, jak również postaci z filmów animowanych, i innych, chyba, że wyraziły one zgodę na zrobienie odpowiedniego zdjęcia;

f. zawierają znaki towarowe lub inne treści, do których prawa przysługują osobom trzecim, w szczególności produkty markowe, znaki promocyjne, oznaczenia handlowe i firmowe, loga przedsiębiorstw lub organizacji, symbole organizacji lub partii politycznych, znaki i symbole związanych z igrzyskami olimpijskimi za wyjątkiem logo Organizatora.


g. niewłaściwe z innych powodów.

5.9. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania galerii konkursowej.

5.10. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia konta Użytkownika i/lub zdjęcia.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną dnia 21 maja 2012 roku o godzinie 12 na stronie www.zielonyogrodek.pl oraz stronie serwisu na Facebooku.


6.2. Zwycięzcą nagrody głównej (gra komputerowa Twój Ogród) jest 5 osób, które zostaną wytypowane przez jurorów w składzie: Szymon Narożniak - Wydawca serwisów on line, Agata Fijołek - Redaktor serwisu www.czasnawnetrze.pl, Paweł Romanowski - Redaktor serwisu www.zielonyogrodek.pl

6.3. Zwycięzca ma 2 tygodnie od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na mail redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.4. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie.


7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu