Logo
Logo

Jak za pomocą Otomistrz w 5 minut znaleźć Wykonawcę do prac domowych?

Serwis Otomistrz został stworzony po to, aby zmienić zlecanie usług w Polsce! Pozwala znaleźć profesjonalistów w różnych dziedzinach, związanych z mieszkaniem. W dalszej części opowiemy, jak działa uczenie maszynowe na platformie Otomistrz, jak zostawić zgłoszenie oraz dla kogo ta platforma będzie najbardziej odpowiednia.

Znalezienie dobrego Fachowca do wykonania usług jest prawdziwym wyzwaniem. Czasem dochodzi wręcz do rozpaczy, gdyż musimy najpierw znaleźć i wybrać Wykonawcę, upewnić się, że nas nie oszuka, skontaktować się z nim, omówić wszystkie niuanse… A i tak nie ma gwarancji, że on rzeczywiście wykona swoją pracę sprawnie i terminowo, natomiast stracimy dużo czasu.

Większość Polaków zgadza się z tym, że znalezienie Wykonawcy jest męczące. Szukanie go w Internecie, na forach, poprzez znajomych – wszystko to wymaga czasu, ale nie zawsze się sprawdza. Istnieje wyjście – serwis Otomistrz został stworzony po to, aby pozbawić Cię kłopotów związanych ze znalezieniem Wykonawcy.

Czym jest Otomistrz?

Otomistrz to zaufany serwis, pomagający bezpłatnie, a także szybko i łatwo znaleźć wykwalifikowanych fachowców do prac domowych z Twojej okolicy. Od remontu do sprzątania – wszystko można powierzyć sprawdzonym mistrzom.

Najważniejszą cechą Otomistrz jest to, że to Wykonawcy walczą o Ciebie, a nie odwrotnie: nie musisz dzwonić do każdego fachowca i dopytywać się, kiedy on będzie mógł do Ciebie przyjechać. Nie musisz umieć zadbać o wszystkie sprawy domowe, możesz zostawić je specjalistom. Otomistrz pozwala znaleźć sprawdzonego fachowca do prac domowych w jeden klik. Platforma posiada własną obszerną bazę wykonawców i działa na terenie całej Polski.

Jak działa Otomistrz i jakie usługi mogę zamówić?

Proces działania platformy jest następujący:

 • Klient zostawia zgłoszenie na stronie serwisu Otomistrz;
 • Wysyłamy to zgłoszenie odpowiednim Wykonawcom;
 • Zainteresowani Wykonawcy ubiegają się o realizację zamówienia;
 • Klient wybiera jednego Wykonawcę, za porozumieniem z którym ustala wszystkie niuanse i cieszy się wykonanym zadaniem.

Zakres usług obejmuje ponad 100 kategorii, a wśród nich:


Jakie są zalety wyszukiwania Wykonawcy na Otomistrz?

 1. Weryfikacja
  Wszyscy Wykonawcy przechodzą przez proces weryfikacji, żeby potwierdzić swoje zamiary i kwalifikację.
 2. Przykłady prac
  Doświadczeni Fachowcy zamieszczają na swojej stronie przykłady wykonanych zadań. Portfolio pozwala ocenić jakość wykonanych prac.
 3. Darmowy dla klienta
  Nie pobieramy żadnych prowizji za znalezienie Wykonawcy, serwis jest bezpłatny dla klientów.
 4. Wsparcie
  Nasz dział obsługi z troską podchodzi do każdego klienta i doradzi ze wszystkimi wątpliwościami co działania serwisu Otomistrz.


Porady, jak szybko znaleźć najlepszego Wykonawcę w Otomistrz!

Nasz stały klient Michał dzieli się poradami, jak znaleźć idealnego Wykonawcę na Otomistrz:

“Zawsze jak zamawiam jakąś usługę, na przykład, sufity napinane Łódź, to staram się bardzo jasno i klarownie opisać zadanie i robię dobre, jakościowe zdjęcia, aby na nich wszystko było widać. Wykonawca przecież dzięki tym zdjęciom będzie mógł się zorientować, o co chodzi w tym zleceniu. Szczegółowo wypełniony formularz zaoszczędzi energię, czas i pieniądze. Jak już dostaję dopasowanych kilka Wykonawców, to muszę poświęcić chwilę i przejrzeć profile Wykonawców. Po ich przejrzeniu wszystko staje się jasne – jakiś jeden Wykonawca zawsze wydaje się być najlepszy. Jeżeli mam wątpliwości, to zawsze kontaktuję się z Wykonawcami, ustalam szczegóły i po rozmowie na pewno już mogę się zdecydować.”

Otomistrz – ambitny projekt, podbijający Polskę

Otomistrz jest stosunkowo młodym projektem na rynku, ale każdego dnia przekonuje w jakości swoich usług coraz więcej Polek i Polaków. Serwis został stworzony na bazie nowoczesnych technologii i inteligentnych samouczących się algorytmów, dzięki którym korzystanie z serwisu jest intuicyjne, a znalezienie Wykonawców – takie proste.

Otomistrz pomaga w każdej sprawie, która dotyczy mieszkania. Jeśli masz jakieś zadanie do załatwienia w mieszkaniu, spróbuj znaleźć Wykonawcę już teraz albo zaplanuj jego wizytę na przyszłość. Jeśli nie, polecamy dodać nasz serwis do paska ulubionych, ponieważ w mieszkaniu zawsze znajdzie się coś do zrobienia!

Tekst: materiały prasowe, zdjęcie: Wavebreakmedia / Depositphotos