Logo
Logo

Arnold Schwarzenegger: Nowa twarz PARKSIDE! Hollywoodzki aktor w świecie narzędzi i DIY

Kiedy hollywoodzka legenda spotyka się z majsterkowaniem, magia się dzieje. Arnold Schwarzenegger, ikona kina i człowiek czynu, łączy siły z PARKSIDE, inspirując majsterkowiczów na całym świecie. Dowiedz się, jak ten niezwykły duet zamierza zmienić świat DIY! 

Schwarzenegger i PARKSIDE: to dopiero połączenie

Arnold Schwarzenegger został nową twarzą firmy PARKSIDE. Słowami „Zrób to sam!” motywuje w dostępnej w telewizji i mediach społecznościowych kampanii reklamowej PARKSIDE, dzieląc się swoimi sekretami, jak osiągnąć sukces. Widzowie będą mogli doświadczyć kluczowych momentów jego kariery, odgrywanych w świecie PARKSIDE DIY. Arnold Schwarzenegger, przemawiając w imieniu PARKSIDE, inspiruje ludzi do wzięcia spraw w swoje ręce i towarzyszy im na drodze do sukcesu. W kampanii nie zabraknie też szczypty humoru i autoironii.

Od 25 sierpnia 2023 roku hollywoodzka gwiazda będzie widoczna wszędzie i stanie się motywatorem dla majsterkowiczów.

Wizja PARKSIDE według Lidl International

Christoph Pohl, Chief Purchasing Officer w Lidl International, wyjaśnia: „Dzięki ciągłemu rozwojowi, PARKSIDE stworzyło markę, która była w stanie zainspirować wielu klientów wysoką jakością, bezkonkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości, imponującym asortymentem i atrakcyjnym wzornictwem. Dzięki Arnoldowi Schwarzeneggerowi udało nam się pozyskać kogoś, kto uosabia wiele z naszych wartości. PARKSIDE oznacza samodzielne rozwiązywanie problemów. Chcemy dać ludziom pewność, że mogą to zrobić. Arnold Schwarzenegger jest człowiekiem czynu, jest autentyczny, zdeterminowany i twardo stąpający po ziemi. Jesteśmy dumni, że stał się częścią teamu PARKSIDE”. 

PARKSIDE DIY Polska / YouTube


Majsterkowanie według PARKSIDE

Majsterkowanie dla każdego – o to właśnie chodzi w PARKSIDE. Marka skierowana jest w szczególności do wszystkich, którzy lubią naprawiać, budować i uprawiać ogród – wystarczy zakasać rękawy. Niezbędny do tego typu aktywności asortyment narzędzi, sprzętu ogrodniczego i akcesoriów dostępny jest w sklepach sieci Lidl i Kaufland

Arnold Schwarzenegger: Murarz i PARKSIDER

Narzędzia nie są niczym obcym dla Arnolda Schwarzeneggera. Aktualnie aktor, polityk i biznesmen, niegdyś pracował nawet jako murarz. To kolejny powód, dla którego współpraca jest dla niego wszechstronnym sukcesem. Jak sam podkreśla: „Zrób to sam! – to dokładnie moje podejście. Trzeba wierzyć w siebie, dlatego jestem PARKSIDEREM”.

Źródło: Informacja prasowa PARKSIDE DIY Polska

Tagi