Logo
Logo

STIHL RE 170 PLUS – wyjątkowo wytrzymała i wydajna myjka wysokociśnieniowa z dodatkowym wyposażeniem komfortowym

STIHL RE 170 PLUS to myjka do zastosowań przemysłowych lub wymagających zadań na terenach przydomowych. Bardzo dobrze sprawdzi się również do mycia warsztatów oraz w rolnictwie, np. do mycia chlewów. Wysokie ciśnienie robocze umożliwia usuwanie uporczywych zabrudzeń.

Dzięki wzmocnieniu węża wysokociśnieniowego oplotem stalowym staje się on bardzo wytrzymały, gotowy do użycia nawet w najtrudniejszych warunkach. Manometr zintegrowany z obudową pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę ciśnienia. Regulator ciśnienia i przepływu wody umożliwia dostosowanie ciśnienia roboczego i przepływu wody do każdego zadania związanego z czyszczeniem. Jest to nie tylko praktyczne, lecz również ekologiczne rozwiązanie pozwalające zredukować zużycie wody. 

Zintegrowany praktyczny schowek ułatwia przechowywania dysz i zabezpiecza je przed uszkodzeniem. Dzięki wysokiej jakości wysuwanemu uchwytowi teleskopowemu w tylnej części, myjkę można wygodnie transportować i przechowywać w złożonej formie, oszczędzając miejsce. Oprócz głównego uchwytu, myjka ma drugi uchwyt transportowy u podstawy urządzenia. 

Szybkozłącze umożliwia szybkie połączenie lub rozłączenie pistoletu i węża oraz zapobiega jego skręcaniu się podczas pracy. Dzięki temu można go używać na całej długości. Dzięki przyjemnemu w uchwycie, regulowanemu pistoletowi ciśnieniowemu, strumień wody może być idealnie dopasowany do wykonywanej pracy. Uchwyt zwijający przy bębnie można na czas transportu bądź przechowywania złożyć, oszczędzając cenne miejsce. 

Dysza rotacyjna ułatwia czyszczenie powierzchni z uporczywym brudem. Ruch obrotowy łączy w sobie skuteczność czyszczenia skoncentrowanego strumienia punktowego z dużym pokryciem powierzchni. Płaska dysza z regulacją ciśnienia do skutecznego czyszczenia bardziej wrażliwych powierzchni. Łatwa regulacja dozowania środka czyszczącego. 

Urządzenie dysponuje zintegrowanym zbiornikiem 2 L na środek czyszczący. Dozowanie środka myjącego umożliwia pokrętło regulacji umieszczone w polu obsługi. Dwa uchwyty na przewód ułatwiają jego zwijanie i przechowywanie przy urządzeniu. Obrotowy, pomarańczowy uchwyt pozwala na zdjęcie całego kabla jednym ruchem. Długie rozwijanie zostaje wyeliminowane. Dzięki zintegrowanemu wózkowi jezdnemu przemieszczanie myjki jest bardzo wygodne. Duże koła umożliwiają pokonywanie schodów i nierówności terenu. Pozycja postojowa, czyli wbudowane miejsce do odstawiania lancy podczas przerw lub przechowywania. Dodatkowo, urządzenie posiada miejsce do przechowywania pistoletu myjki. 

Najważniejsze cechy myjki STIHL RE 170 PLUS:

  • regulator ciśnienia/przepływu wody,
  • manometr,
  • zintegrowany zbiornik na środek czyszczący z systemem dozowania,
  • regulowana dysza płaska,
  • odporna na zużycie ceramiczna dysza rotacyjna,
  • szybkozłącze zabezpieczające wąż przed skręcaniem na pistolecie,
  • schowek na dysze.

Rekomendowana cena detaliczna: ok. 3 499,00 zł

Więcej informacji u autoryzowanych dealerów STIHL lub na www.stihl.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

 

 
Twoja strona ogrodu