Logo
Logo
33
Do góry

Rekordowe wyniki portalu ZielonyOgrodek.pl w 2020 roku!

Miniony sezon ponownie okazał się rekordowy. Powoli przyzwyczajamy się do tego, że co roku świętujemy kolejne sukcesy. ZielonyOgrodek.pl sukcesywnie umacnia się na pozycji lidera wśród portali ogrodniczych. Wyniki mówią same za siebie!

To był kolejny bardzo dobry rok! W okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku portal ZielonyOgrodek.pl odwiedziło 9,3 mln użytkowników (66% wzrost w porównaniu z rokiem 2019) generując 31,8 mln odsłon (76% wzrostu). Połowa tego ruchu miała miejsce w ścisłym sezonie ogrodniczym od początku marca do końca czerwca. Rekordów jest jeszcze więcej! Szczegółowe wyniki dostępne jedynie dla naszych partnerów.

Czy pandemia i przymusowe siedzenie w domu nam pomogły? Na pewno tak! Byliśmy jednak doskonale przygotowani i dobrze wykorzystaliśmy nasz czas. To chyba jedyny pozytywny aspekt lockdownu.

A to wszystko dzięki Wam, Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy za to, że regularnie odwiedzacie swój ulubiony portal ogrodniczy.

Paweł Romanowski
Redaktor Naczelny

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu