Logo
Logo
33
Do góry

Rekordowe wyniki portalu ZielonyOgrodek.pl w 2020 roku!

Miniony sezon ponownie okazał się rekordowy. Powoli przyzwyczajamy się do tego, że co roku świętujemy kolejne sukcesy. ZielonyOgrodek.pl sukcesywnie umacnia się na pozycji lidera wśród portali ogrodniczych. Wyniki mówią same za siebie!

TEMAT NA CZASIE
Podłoża ogrodnicze – jak poprawić ich jakość
TEMAT NA CZASIE
Podłoża ogrodnicze – jak poprawić ich jakość
Perlit i wermikulit to naturalne kruszywa mineralne (nieorganiczne), które doskonale sprawdzają się jako podłoża ogrodnicze lub dodatki,...

To był kolejny bardzo dobry rok! W okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku portal ZielonyOgrodek.pl odwiedziło 9,3 mln użytkowników (66% wzrost w porównaniu z rokiem 2019) generując 31,8 mln odsłon (76% wzrostu). Połowa tego ruchu miała miejsce w ścisłym sezonie ogrodniczym od początku marca do końca czerwca. Rekordów jest jeszcze więcej! Szczegółowe wyniki dostępne jedynie dla naszych partnerów.

Czy pandemia i przymusowe siedzenie w domu nam pomogły? Na pewno tak! Byliśmy jednak doskonale przygotowani i dobrze wykorzystaliśmy nasz czas. To chyba jedyny pozytywny aspekt lockdownu.

A to wszystko dzięki Wam, Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy za to, że regularnie odwiedzacie swój ulubiony portal ogrodniczy.

Paweł Romanowski
Redaktor Naczelny

Warto przeczytać
NAWOŻENIE
Na czasie
NAWOŻENIE
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu