Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
28
Okazje

Zimowe narzędzia od Gardeny

Okres zimowy wiąże się z odpoczynkiem od typowych prac związanych z pielęgnacją roślin. Jednak, gdy tylko sypnie śniegiem, albo pojawi się na podjazdach i ścieżkach lód, trzeba sięgnąć po narzędzia, które sprawią, że będziemy mogli bezpiecznie przemieszczać się po ogrodzie. Polecamy sprawdzone, solidne narzędzia od Gardeny!

TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
TEMAT NA CZASIE
10 jesiennych prac, które musisz zrobić w ogrodzie!
Jesień to doskonały moment na przycinanie żywopłotu, usunięcie suchych i chorych gałęzi z drzew oraz krzewów, przekopanie warzywnego ogródka,...

Zima dużo rzadziej spacerujemy po ogrodzie. Nie trzeba kosić trawnika, ani podlewać delikatnych roślin. Jednak jest kilka sytuacji, gdy trzeba sięgnąć po narzędzia i wyjść na zewnątrz. Do zimowych prac ogrodowych należy odśnieżanie, posypywanie ścieżek i podjazdów oraz przycinanie gatunków owocowych. Zobacz, co oferuje Gardena na zimowe miesiące!

Polecamy zimowe narzędzia od Gardeny - Siewnik uniwersalny L

Siewnik uniwersalny L

Cena sugerowana: 182 zł

Siewnik uniwersalny L

To wygodne narzędzie do rozprowadzania nawozu i soli. Siewnik jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki uchwytowi z funkcją otwierania/zamykania, który pozwala także ustawić ilość rozsypywanego materiału. Ponadto specjalny walec rozsiewający siewnika zapewnia równomierne i precyzyjne rozsypywanie materiału wyłącznie w miejscach określonych przez użytkownika. Zasuwa z uszczelką pozwala natomiast szczelnie zamknąć pojemnik, zabezpieczając przed przypadkowym rozsypaniem materiału, gdy urządzenie stoi w trakcie napełniania lub po użyciu.

Polecamy zimowe narzędzia od Gardeny - szufla do śniegu

Szufla do śniegu ClassicLine 

Cena sugerowana: 159 zł

ClassicLine szufla do śniegu

Solidna szufla z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o szerokości roboczej 80 cm pozwala na łatwe i szybkie odśnieżanie. Posiada dodatkowo zintegrowane kółka, dla większej wygody pracy, a także solidną i trwałą aluminiową listwę. 

Polecamy zimowe narzędzia od Gardeny - łopata do śniegu ES 50 Combisystem

Łopata do śniegu ES 50 Combisystem

Cena sugerowana: 100zł.

Łopata do śniegu ES 50 Combisystem

Idealnie nadaje się do łatwego usuwania śniegu. Jest lekka i stabilna. Została wykonana z odpornego na uderzenia, sól drogową i zimno tworzywa sztucznego. Dzięki krawędzi wykonanej z aluminium idealnie nadaje się do gładkich powierzchni np. z betonu czy asfaltu. Szerokie boczne krawędzie łopaty zapobiegają spadaniu śniegu, a konstrukcja i użyte tworzywo gwarantują, iż mokry, kleisty śnieg nie przylega do narzędzia. Łopata do śniegu pasuje do wszystkich trzonków z serii combisystem. 

Polecamy zimowe narzędzia od Gardeny sekator

Sekator ogrodowy, kowadełkowy A/M

 Cena sugerowana: 99,90 zł

Sekator kowadełkowy A/M

Z pewnością pomocny będzie przy zimowym cięciu drzew owocowych. Posiada szerokie kowadło, które pozwala rozłożyć siłę nacisku, dzięki czemu idealnie nadaje się do cięcia starszych, suchych gałęzi i zdrewniałych pędów. Precyzyjnie szlifowane górne ostrze jest natomiast węższe i ostrzejsze oraz pokryte powłoką antyadhezyjną, zapewniając komfortowe cięcie. Sekator posiada także wygodne, ergonomiczne rękojeści z miękkimi elementami, które zapobiegają wyślizgiwaniu się narzędzia i nie obciążają nadgarstków, niezależnie od pozycji cięcia.

Gardena_logo

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT